Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Z*
#2153
Slučajno kdo ve, kake so trenutne (najnovejše) razmere na tekaških progah po Sloveniji, predvsem me zanima Pohorje (Kope, Rogla, Areh) in Logarska. Prosim, ne me pošiljat na snežni telefon ipd., ker tam je itak vedno vse naj-urejeno, pol se mi je pa zgodilo, da sem na "urejeni" tekaški progi zvončke nabirala. :P
Uporabniški avatar
 bojanu
#2163
Kranjska gora, Rateče, Tamar še zmeraj lepo (sva danes smučala), le za klasiko rabiš dober klister :lol:
Uporabniški avatar
 Z*
#2197
Hvala hvala, sem šla v Logarsko in s seboj vzela tudi planinsko opremo, za primer, če bi bilo kopno, pa moram reči, da so tekaške proge še zmeraj v solidnem stanju. Če hočeš preteči cel krog, moraš sicer na enem mestu preplavati zdaj utekočinjeno Savinjo :lol: , a za najbolj vnete tudi to ni problem. Presenetljivo krasen dan je bil v soboto, sonček in trde proge. :P Če se bo sneg obdržal, si pridem mogoče ogledat tudi Tamar.
Uporabniški avatar
 ero
#2200
jaz pa sem včeraj preizkusil nove dilce iz Podkorna v Tamar. bilo je super. sneg je proti Tamarju še odličen, nižje se pa že pozna odjuga. a če bodo noči dovolj mrzle, bo zdržal vsaj še kak teden.
Uporabniški avatar
 Matevz
#2207
Rogla je tudi OK. Sem bil od torka do včeraj na dopustu in sem kar precej tekel. Edino moraš se sprijaznit, da gre vse bolj počasi, ker je sneg tako moker, da nobena žauba ne pomaga. :(

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA