Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 Ursa
#6065
Ja, Močka je tole lepo napisala. Moj Bor je pri 3,5 letih sicer še premajhen za kakršnekoli treninge, verjamem pa, da se mu že zdaj počasi izoblikuje v podzavesti odnos do športa oz. da sprejema šport kot pomemben del življenja. Trenutno mi je najbolj pomembno, da se na kakšnih športnih prireditvah (kot recimo Cooper včeraj) kamor ga vzamem, počuti varno ter tako lahko vpija pozitivno vzdušje ter s svojimi očmi vidi kako teče ne le njegova mami temveč veliko, veliko ljudi. So pa otroci silno hitro navdušeni in hitro pretiravajo... tako da je treba kar pazit :)

Ker moj mož ne teče in mi včasih tudi ne more počuvati tamalega (čeprav je glede tega res izjemen in se res probava maksimalno uskladiti), bi tudi meni ustrezala kaka "varuška" varianta. Še posebej, ker je na Cooperju Bor čisto brez problema ostal z malo Majo, hčerko tmp in dpopa. Lahko se tudi menjavamo, če gre za Cooperja...

Lep pozdrav vsem športnim družinam :D

Ursa

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA