prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
Uporabniški avatar
 drejc
#6801
Del vsakdana pri tekačih so med drugim tudi poškodbe. Lansko pomlad, po Radencih me je izdalo koleno, bolečine so bile tako hude da mi je vzelo kar nekaj mesecev uživanja ob teku, ko sem iskal razne rešitve in nasvete sem naletel tudi na tole stran:

http://www.sportsinjuryclinic.net/

Mogoče bo komu koristila :wink:
 Ursa
#6830
DOber link! Tnx!

Ursa
 dpop
#6838
Ursa napisal/-a:DOber link! Tnx!


Ja Ursa... pa ti si sele zacetnica(od februarja.. a ne :twisted:) pa ze takele linke rabis... joooj :lol: :lol:
Kaj bo sele cez deset let.... :lol:

LP Darko

P.S. sej vem, sej vem... "bolje spreciti nego leciti" :lol:
Uporabniški avatar
 drejc
#6845
No dpop, včasih je dobro kakšno stvar na temo poškodb prebrat in pregledat predno te resno zagrabi. Ker opažam, tudi pri sebi sem to opazil, da raznim bolečinam dajemo premal pozornosti. Nekako se tolažimo, da je to zaradi utrujenosti. Največkrat je to res, včasih se pa zgodi da hočemo v določenem trenutku preveč od svojega organizma, predvsem ko nas prevzame prevelika želja po hitrem napredovanju.
Všeč mi je, ker se na tem forumu zbirate predvsem tekači, ki niste obsedeni samo s časi, ampak v teku iščete predvsem zabavo in neko vrsto druženja, naj tako ostane. :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA