prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
 bojanm
#118276
Zmerno pitje
tudi v večjih količinah ni škodljivo.
 klopotec
#118278
Bravo bojan, sem se res fajn nasmejal.
Uporabniški avatar
 AVI
#118281
vsem, ki se boste držali posta čestitke, jaz sem se sicer že pred nekaj časa zavezal kadilskemu postu, pivo ob pici bi pa kar težko spustil. Bomo vidli :)
 kovit
#118282
klopotec napisal/-a:Bravo bojan, sem se res fajn nasmejal.
men gre pa bl na jok k tole berem...pa da ne bo kdo mislu da v mladih letih nisem objemu dreves in nanje naslanju glave, da sem laži dal ven tisk kr je blo over load...ne vem no fantje in punce...ja alko ma zgleda tud tuki zaenkrat še kr neki oboževalcev.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#118283
Mene pa prav zanima, kaj bodo storili "avtorji" te akcije 41-ti dan :arrow: takrat, ko se bo le ta zaključila. :?

Skoraj zagotovo bodo "do zore" nazdravljali "uspeh" akcije ter se ga napili kot kafre. :lol: Obenem pa močno dvomim, da se bodo domov vračali s taksijem. :!: :x
Uporabniški avatar
 AVI
#118286
Vlajko napisal/-a:Mene pa prav zanima, kaj bodo storili "avtorji" te akcije 41-ti dan :arrow: takrat, ko se bo le ta zaključila. :?

Skoraj zagotovo bodo "do zore" nazdravljali "uspeh" akcije ter se ga napili kot kafre. :lol: Obenem pa močno dvomim, da se bodo domov vračali s taksijem. :!: :x


Se strinjam.....

Kovit ne razumem v čem je težava, če ob nedeljskem kosilu spiješ pivo ali kozarček vina. :?:
Uporabniški avatar
 BlackOrange
#118287
Kot tudi jaz ne razumem zakaj nekateri ne morete spoštovati odločitve tistih, ki so se odločili da 40 dni ne bodo pili alkohola.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#118289
BlackOrange napisal/-a:Vlajko ne sodi drugih po sebi.

Sicer se ne mislim prerekati z vami, ker vas ne poznam, vendar govoriti tako na pamet se lahko bere tudi takole: "BlackOrange, ne sodi mene po sebi". :wink:
 Nataša
#118290
Glede na stanje v Sloveniji, kar se alkoholizma tiče, tale post ne bi nobenemu škodil. To, da se pije, je pri nas čist prevelika vrednota. Ampak žal bo tako, da bodo abstinirali tisti, ki že tako ne pijejo veliko.
Uporabniški avatar
 AVI
#118291
BlackOrange napisal/-a:Kot tudi jaz ne razumem zakaj nekateri ne morete spoštovati odločitve tistih, ki so se odločili da 40 dni ne bodo pili alkohola.


Spoštujem odločitve vseh, zato sem nekaj postov nazaj tudi čestital vsem, ki se držijo posta

Vendar ne razumem, zakaj je potrebno vse ostale, ki se ne držimo posta... ne vem kako gledatit postrani.....da gre nekaterim (KOVIT) kar na jok....prosim, no!?!?!
Uporabniški avatar
 BlackOrange
#118294
Tudi sam nimam namena prerekati se. Dodal bom samo še tole. Sam nisem nikjer napisal nič čez tiste, ki se niste odločili za ta 40 dnevni post od alkohola. Vi pa z veliko gotovostjo trdite, da se ga bodo "avtorji" akcije, ko bo le ta končana "napili kot kafre". Pa jih tudi najbrž ne poznate ali pač?
Uporabniški avatar
 naki
#118295
Bom še jaz nekaj dodala, sicer vem, da me boste takoj napotili na RKC forum, pa vendar.
V čem je smisel posta, predvsem v tem, da se zavestno odpoveš neki stvari, ki jo počneš ali uporabljaš bolj po nepotrebnem. In da te stisne pri srcu že sama misel na to, da bi se temu odpovedal.
Lahko pa namen posta tudi nameniš nekomu, ki ga poznaš, pa veš da se ta oseba v tej stvari ne bo postila.
Jaz sem se recimo letos že tretje leto odpovedala alkoholu, pa ne zaradi sebe, ker mi to ni problem, ampak za nekoga, ki je že nekaj časa alkoholik in to vpliva na njegovo zdravje, na njegovo družino, prijatelje,...

Namesto, da si mečete polena pod noge, se raje vprašajte kaj lahko storite, da bo lepše branje foruma.
Mogoče bi pa lahko naredili skupno postno akcijo in se odpovemo temu, da bi odgovarjali nesramno, nespoštljivo, brez namenov, da koga užalimo,... :ignore:

Ste za :?: :?: :?:
Uporabniški avatar
 klatez
#118296
Nataša napisal/-a:Glede na stanje v Sloveniji, kar se alkoholizma tiče, tale post ne bi nobenemu škodil. To, da se pije, je pri nas čist prevelika vrednota. Ampak žal bo tako, da bodo abstinirali tisti, ki že tako ne pijejo veliko.

Umirite se, tole je pravo bistvo problema!

Prave vrednote je treba pri nas šele vzpostavit...
Se pa da tudi z vzgledom vplivati na okolico!

Nisem pa pristaš nekih skupnih akcij, preštevanj, ker to dokazano vodi na koncu v spore med različno mislečimi!

PS: Sem enkrat tako čisto za test sprejel odločitev, da nekaj časa ne bom pil alkohola. Še predstavljat si ne morete, kako je to težko v našem okolju. Povsod ti ga ponujajo in ne razumejo...
Nazadnje spremenil klatez, dne 12 Feb 2008, 09:12, skupaj popravljeno 1 krat.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA