prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
Uporabniški avatar
 čara
In zakaj bi konopljine beljakovine? Povprečen odrasel potrebuje dnevno 0.8g beljakovin na kg teže. Bolj aktiven pa tam okoli 1-1.2g beljakovin...maksimum je 4g/kg....

Kadar imam težavo z zadostnim vnosom beljakovin-vzamem whey. Ker imam laktozno intoleranco vzamem izolat. To je nekak najbolj kvalitetna beljakovina.

Če si vegan, vegetarijanec potem pa seveda, vzemi konopljine, riževe, grahove. meni osebno so vse trojne naravnost ogabne, pa sem sprobala različne firme in okuse. No pri enih mi je bil všeč okus pa mi konsistenca ni bila (zrnasto, se je zatikalo v grlu).
If you are directing the eyes for some top-notch, rugged and rich-featured handheld GPS units which excel in all spheres, then Garmin GPSMAP Handheld GPS can be a fine choice for you. When you are going for serious climbing or hiking, this GPS can be your perfect companion. :D :D
https://www.delo.si/polet/tekaci-pozor- ... 57602.html
V članku tudi nekaj o teku s slušalkami, aktualna tema viewtopic.php?f=14&t=27738

4. Slušalke in telefon pustite doma

Ko si delite cesto z avtomobili, morate biti zbrani ne samo na dihanje in na ritem teka, temveč tudi na promet. Veliko študij je pokazalo, da se reakcije in sposobnosti voznikov ob bočnem ali vzratnem parkiranju konkretno zmanjšajo, ko poslušajo glasno glasbo. To lahko apliciramo tudi na tekače. Glasba je odličen tekaški sopotnik in motivator, a ne na cesti.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA