Moderator: ziga

Uporabniški avatar
 pementos
#43871
Predlanim sem sel in nisem bil tok navdusen. Letos nimam dost kilometrov in mogoce grem na mali.
Uporabniški avatar
 kustus
#44229
LP

Zanima me za družinsko tekmo ali je potrebna kolesarska čelada.
 Lučko
#44239
Mislim... :roll: da tisti, ki ima rad sebe, za njega je kolesarska čelada vedno potrebna :arrow: pa še bolj KUL izgledaš :wink:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#44246
Lučko napisal/-a:Mislim... :roll: da tisti, ki ima rad sebe, za njega je kolesarska čelada vedno potrebna :arrow: pa še bolj KUL izgledaš :wink:


Ma Lučko daš en šljem gor pol ziher nobeden nau upal bliz tebe kolesart, ker bodo mislili ta je pa ta hud kolesar :lol: :lol: :wink: !
Ja, imaš prav ko praviš za čelado, da pa je varnost le na prvem mestu.
Čeprav za koga izgleda mogoče mal smešno, ampak kokr vzameš si v končni fazi le vsaj nekaj zaščiten če greš v kake čudne položaje čez balanco :wink: !
ČAO!
Uporabniški avatar
 Vlajko
#44259
kustus napisal/-a:.....Zanima me za družinsko tekmo ali je potrebna kolesarska čelada.....

Na vseh razpisih o organiziranih kolesarskih prireditvah je vedno napisano, da je uporaba kolesarske čelade obvezna :!::!::!:

Otroci, stari manj kot 12 let, pa morajo čelado obvezno uporabljati, kadarkoli kolesarijo. :D

Pa tudi Lučko ti je zelo lepo odgovoril. 8)
Uporabniški avatar
 kustus
#44308
LP

Ma Lučko in Vlajko men je jasno samo jest bi šel na 20 km po Lj in da zato kupujem čelado mi pa ni.

Verjamem da imata obadva prav.
 Ninocka
#44312
Se moramo zmeniti za eno TF-post-Franja analizo, saj nas bo res kar dosti TFjevecev! Kje v BTCju ali bljižini..Kaksen predlog?
Uporabniški avatar
 kustus
#44320
LP

Jest sem ZA samo mi gremo na :oops: kratko :oops: progo. Povejte kje bo zbor, če bo.

ČAO
 jesen-
#44556
Jst sm tud bla na franji :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA