Moderator: ziga

Uporabniški avatar
 klatez
#43357
Čakam, pa čakam, pa še nič. Ja kje je poročilo? No, Ninocka, kako je bilo?

Tudi sam sem mislil sodelovati, celo odpravil sem se od doma, pa sem kmalu ugotovil, da so bolečine v kolenu kar ovira (Mislinjski tek prejšnji večer je vseeno pustil posledice, pa čeprav sem tekel previdno). Ko sem prikolesaril do Tepanja, sem zagledal nekaj kolesarjev na 105km, pa sem jo mahnil za njimi do Zreč. Ta del proge mi je bil zelo všeč, saj je večino potekal po stranskih cestah, pa še lepo razgiban je bil (na kolesu sem bolj hribolazec). Potem pa je koleno že resno opozarjalo, zato sem se obrnil in odkolesaril domov.
 Ninocka
#43544
Bolj obširno poročilo bo takoj, ko dokončam vsa službena poročila. :? :wink: Upam, da do konca tedna. :wink:
Bila pa je super izkušnja (že po 1 km sem ostala zadnja in sama, a sem vozila svoj tempo in neizmerno uživala v klancih gor, gor, gor in malo dol). Organizacija super: oznake, spremstvo, "živi smerokazi" na bolj delikatnih križiščih, vol v cilju...Trasa super (čez vinogradniške hribčke) s skupno pridelanimi 1500 m nadmorske.
Žal je bilo bolj malo udeležencev (vsaj na 105 km), predvsem pa nobenega v mojem jakostnem razredu. :D Sem pa zato imela čast spoznati "havajčana" oz. ironmanko Mojco Mijovič in ironmana Konstantin Preradovič-Mikija, ki sta bila v cilju cca. 2 uri pred mano.
Čestitke pa Tjaši, ki je res dobro vozila!!!

Gremo okoli Pohorja v nedeljo? :P
Uporabniški avatar
 klatez
#43567
A kar na 105 si šla? Če bi to vedel, bi te počakal, ko sem jih srečal. Pa še malo bi te lahko "vlekel" (ali pa ti mene - kdo ve!).

Moj plan je bil bolj skromen (58km maratona +30km do Konjic in nazaj). Predvsem pa sem želel videti, kako bodo zadevo organizirali. Na našem koncu so nekateri kolesarski maratoni res organizirani bolj slabo, zato so me Konjičani toliko bolj presenetili (po tem, kar sem videl na tistem delu poti).

Ja, Mojca pa je en drugi razred (je moja sovaščanka ... ko bom velik, bom tudi jaz videl Havaje :roll: ).
Uporabniški avatar
 klatez
#43570
Ninocka napisal/-a:Gremo okoli Pohorja v nedeljo? :P


Trenutno me bolj mika Kuščarjev maraton, ki bo v soboto (Hoče-Areh-pa malo po Pohorju in nazaj). Že dve leti se odločam, pa je vedno bilo kaj drugega, letos pa verjetno grem!

Na Pohorcu sem bil že večkrat, čeprav zadnja leta samo na 70km :oops:.

Če boš v nedeljo končala do 15. ure pa skoči na Lent pogledat še MB triatlon (pa Mojco pozdravi)! Zvečer pa "čaga" na Lentu....
Uporabniški avatar
 pia
#43773
Mojca bo zjutraj odplavala svoje 3-4km, potem na bicikl - okrog Pohorja;
150 km in se mimogrede pripeljala še na triatlon, kjer bo navijala za Simona... Jo lahko tudi jaz pozdravim??
Pia-Cia ima podobne pobožne želje...
Uporabniški avatar
 klatez
#43786
pia napisal/-a:Mojca bo zjutraj odplavala svoje 3-4km, potem na bicikl - okrog Pohorja;
150 km in se mimogrede pripeljala še na triatlon, kjer bo navijala za Simona... Jo lahko tudi jaz pozdravim??
Pia-Cia ima podobne pobožne želje...


Vau, z vami pa se ni več za hecat. Takšne so moje mesečne cifre, ne pa enodnevne :shock: .

Da ne bo kdo imel napačnih predstav o mojih sposobnostih - Mojco poznam na videz in spoštujem njene dosežke, športava pa ne skupaj :oops: . Sem še svetlobna leta zadaj!

Pia, če boš tako nadaljevala, potem pa se kar prijavim v tvojo ekipo za Havaje (mislim, da je to edini način, da pridem na Iroman :twisted: ).

Pa dobro navijajte v nedeljo. Jaz bi tudi rad prišel gledat, pa so spet neke družinske obveznosti...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA