Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

Uporabniški avatar
 Popaj
#164406
Pozdravljeni vsi skupaj!

Moji vtisi letošnjega teka so kar dobri. Ne bom lagal, nisem užival, saj mi halden zrak ne ugaja, razen na smučariji. Na treningih v mrazu vedno tečem bolj počasi, ker pa sem že tako ali tako počasen si nisem mogel privoščiti mojega tempa ampak sem kar potegnil, tako da le nisem bil zadnji. :lol:
Ko sva s kolegom tekla po klancu navzdol po 8-ih km, sva doživela prijetno popestritev. Nek konjiček naju je zamenjal za gospodarja in tekli smo družno kakšen kilometer skupaj. Gospodar pa za nami. No po dobrem kilometru ga je kolega prijel in počakal, da je gospodar prisopihal do njega. Prav zabaven dogodek.
V splošnem sem zadovoljen, tudi lanski čas sem izboljšal, sedaj pa čakam na tek v zasneženem Dolskem.
Gre za užitek, ne za čas. To pravimo mi, ki smo malo slabši oziroma so nam časi, ki jih dosegajo atleti znanstvena fantastika.

SREČNO 2009!!!
Uporabniški avatar
 kristy
#164427
Živijo!
Letos sem prvič tekla tako, da nisem vedela kako bo. Po pripovedovanjih sem si predstavljala le en veliiik klanec :wink: . Na začetku vzpona me je kar malo stisnilo pri srcu. Kar naprej sem sama sebe morala opogumljati, da sem ga počasi le premagala. Naenkrat pa se mi je odprl pogled na cesto, ki je vodila samo še navzdol. V meni je zaigrala radost in z veseljem sem pohitela še »tistih« preostalih 7km na sami ravnini. Tekel je tudi oče, sestra Lucija pa je skrbno pazila na najine reči. Škoda le, da ni zapadlo kaj snega, da bi res lahko doživeli pravi zimski tek.

če čelite si lahko na koncu ogledate še nekaj lepih fotk, ki jih je naredila Lucija:
https://cid-0973c24013c95da0.skydrive.l ... /home.aspx
 spela*
#164469
10 dni prisilnega počitka se je danes poznalo, saj me je v zadnjih dveh kilometrih zmanjkalo. Da težav z dihanjem mrzlega zraka niti ne omenjam. Verjetno sem prvih del tekla prehitro glede na pripravljenost. Jasno, če pa je miciM tekla z mano in me priganjala v klanec, češ da je to vse del priprav za najpomembnejši dogodek prihodnjega leta. :lol:
Kako je uspel trening, naj ona pove, jaz se ji le zahvaljujem za družbo. :D

Organizatorjem pohvale za to, da so poskrbeli tudi za brezmesni obrok. Glede nagrad, ki so bile izžžrebane, me pa le zanima, kaj je vsebovala zadnja. Slišati je bilo ... hm ... zanimivo. :roll: :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA