No še tole pojasnilo sem dolžan - glede piščancev namreč.
Tekmovalci, ki so prenočevali pri nas (na svoje ali na naše stroške) so imeli ta dan pač kosilo na Šmarni gori tisti piščanec je bil njihovo kosilo.
Pa organizatorji (fantje in dekleta - hvala vam), ki mi že četrt stoletja stojijo ob starni so tud dobili nekaj za pod zob. Brz njih ne bi bilo tekme.
Se mi zdi to pošteno, a ne?
Kar se tiče pa ričeta za tekmovalce - tud sam sem ene vrste tekač, pa kot vem, nam vsem bolj paše po dirki nekaj pijače pa kako sadje in kaj lahkega sladkega - ne pa ričet. A veš - za nas, organizatorje, je laže (in nenazadnje ceneje) kastrola ričeta "Z" za vsakega kot pa tisto, kar vam nudimo na Šmarni gori.
Upam da se kljub temu vidimo jeseni na 26. Teku, še prej pa prvo soboto v februarju na jubilejnem 10. REKORDU!!!!!

tomo