Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#89444
Čeprav smo vsi vedeli kakšna je trasa teka na Jošt, se je tek vseeno pokazal kot precej divji :D Najprej divja dirka po "kao" ravnini.....mimogrede, tale ravnina se čisto konkretno vzpenja, res pa je to samo vzpončič v primerjavi z ciljnim štajgom. V glavnem, na ravnini se je za ta hitrimi konji precej divje prašilo in vsaj jaz sem pojedel precej prahu. Še zdajle me žgečka in nisem uspel še vsega splaknit po grlu :D . Fina tekma, sami stari prjatli :D , nadstandardna TF udeležba, ogromno favoritov in sploh je bilo zeeelo množično. Pa krasen razgled na rumena polja po Joštom. (kdo ve, zakaj letos sejejo toliko oljne repice? Biodizel al kaj?)
lpŽ
Uporabniški avatar
 Filip
#89448
Pridružujem se tvojemu mnenju Žine. Za najboljšimi se je res precej kadilo, sam pa sem pojedel tudi malček tvojega prahu. Udeležba je bila nad pričakovanji. Sama izvedba tekmovanja dobra, vreme odlično, pa tudi z rezultatom sem zadovoljen. Vsekakor vredno ponovitve ob letu. :D
Filip :Fslo

Vsak človek je zase svet,
čuden, svetal in lep,
kot zvezda na nebu.
 glumac
#89451
Firbec ti si car za rezultate,čeprav ga še mal spijemo
Uporabniški avatar
 vencelj
#89458
Lepa tekma v lepem vremenu z lepo udeležbo.
Mnenja, da je proga superca kljub škrgam nisem spremenil (no ja, tist tazadn klanc je kar dobr našpičen).
Dobra organizacija, zadovoljiv rezultat...
Uporabniški avatar
 ero
#89465
če je firbec tako hiter z rezultati, tudi jaz ne morem zaostajati s točkovanjem za Slovenski tekaški pokal. sveža lestvica je tu :arrow:

ja, zelo lep tek z lepimi klanci. na sredi pa je šlo celo malo navzdol in je bilo treba bremzat, ne? :)

vse čestitke prirediteljem za vse skupaj in še posebej za topli obrok z dvema vrstama polivke - mesno in zelenjavno. tako nemesojedci nismo 'zviseli' kot se običajno zgodi!

čestitke tudi za odličen žreb za Božiče :)

udeležba je bila nad pričakovanji in še sreča, da so bile pripravljene tudi rezervne številke.

ni kaj, Gorenjski pokal se izjemno lepo razvija. le tako naprej!
Uporabniški avatar
 RoKo
#89469
Vse kar so povedali prejšnji res drži. Zelo velika udeležba. Rezultati pa tako hitr niso bli še nikdar. Še do doma mi ni zneslo, že so vsi rezultati, lestvice................
Komaj da sem dol pršou hitrej kot gor. V nedeljo pa na Slavnik. Gorenjci pridte, da vidte kaj je primorski hrib.
Uporabniški avatar
 brankos
#89479
Pohvale Besničanom in vsem ostalim, ki so pripravili super tekmo, za progo sem se že predhodno prepičal, da je prava zame. Udeležba bila zelo številčna, konkurenca pa je sploh v kategoriji 30-40 let vsako tekmo hujša. Moj tek se mi izpeljal še bolje kot sem načrtoval, sploh pa na ciljni "ravnini" kjer mi uspelo polovit vse iz skupinice pred menoj. Zdaj pa še na zadnja brušenja za Oslonik ;)
Uporabniški avatar
 Nadj@
#89487
CIAO

Bravo family 2MUCH4ME
Uporabniški avatar
 bojank
#89494
Ne vem, kdaj sem nazadnje tekel ( če sem sploh kdaj) v tako strm cilj. Bilo je kot na kolesarski dirki s "Hors Category finish at the top", le da tokrat nisem bil gledalec. Ljudje spodbujajo, sam pa vlečeš iz sebe še zadnje delčke moči.
Ostalo ste že povedali. Vse je laufalo, kot se zagre. Hvala organizatorjem, TF prijateljem ter ostalim znancem za prijeten dan in doživetje.
 marjan
#89506
Včeraj sem pa še Patrika nahecal, da je sprobal tisti zadnji , sedaj že zloglasni klanec v cilj :roll: . Sicer sem na Joštu precejkrat, vendar iz Besnice nikoli. Moram reči, da je res prijetna trasa.

Sicer pa tudi zame zelo težka tekma. V zadnji klanec sem imel že "gumijaste" noge, pri prehitevanju PetraM pa celo dosegel najvišji dosedanji pulz. :!:

Neverjetno velika udeležba, skratka tek je lepo uspel, kar je tudi prav.
Pohvalil bi organizatorje, da so označili tudi sestop :clap:

2much4me so pa zakon verjetnosti postavili na laž :wink:, kajti vsi 4 so bili izžrebani že v začetku žrebanja.

Marjan
Uporabniški avatar
 RoKo
#89514
Pozabil:punce iz Gorenjskega glasa tečejo hitrej od hudiča. Vsaka čast. Škoda da ne greste tud izven Gorenjske.
 grega_
#89522
Dan po včerajšnem teku se mi spomini še zmeraj vračajo na Jošta. Lepo je bilo, kot v pravljici. Vreme, udeležba, tekači, organizacija....vse je dihalo kot eno, pozitivne vibracije je bilo čutiti povsod, kamorkoli si se ozrl. Tudi zadnji klanec je bil lep, prečudovit :D V zadnjih sekundah teka prišel do 188 pulsa, na cilju sem bil kr mal bogi kako minutko :) , ni hotl it dol, pol sem se pa ozrl proti dolini in zagledal okoliška hribovja, prekrasen razgled, pa se je zadeva v trenutku uredila :lol:
Bilo je lepo, nadaljujemo na Slivnici...

lp Grega
 matemusic
#89536
Moj prvi tekaški maraton v življenju in moram rečt, res super. So še kakšni teki na gorenjskem? Ker si mislim pričeti nabirati točke.
Uporabniški avatar
 PeterM
#89539
Imresivno je bilo, koliko dobro pripravljenih tekačev se nas je pojavilo na enem gorskem teku. :)

Marjan, v zadnji klanec si res dobro potegnil. Ko si šel mimo, sem te prehitel, ko si skočil naslednjič, pa ni več šlo. Vsa čast ti. Mi vse diši po zdravem rivalstvu na prihodnjih tekmah. :)

Sicer pa sem navdušen nad tem, s koliko starimi prijatelji gorskega teka iz prav vse Slovenije sem se srečal tokrat. :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA