Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#306628
Fantje, djte (djmo) že nehat s to debato, k se vleče že kot kurja čreva. Vsak ma po svoje prav. Vsake oči majo svojga malarja. Naj nas to, da smo različni, bogati in ne (po slovensko), spre ;) Prijeten ogled finala fuzbala želim :mrgreen:
Uporabniški avatar
 raf
#306685
ko smo že pri fuzbalu...ste si ogledali profije na finalu od blizu in kakšna telesa imajo. Seveda jaz gledam bolj njihovo idealno postavo in me ostale zadeve ne zanimajo, ker za to so zadolžene punce :wink: . Opazil sem ,da imajo vsi telo izklesamo in brez gramam dodatnih maščob, kar pomeni ,da je sedaj fuzbal predvsem strogo nadziran s prehrano in ima vsak individualni jedilnik in predvidevam tudi popolen osebni trinažni plan narejen....Romantiki s trebušči so preteklost, ker bolj pomembna je hitrost in garanje na polno tudi prek svojih sposobnosti, ker slavijo samo 1. mesto in si za 2. mesto vsi že robčke nabavijo.....
Uporabniški avatar
 oven
#306694
Hja...v finale se gre zmagat in ne samo igrat(:
Sicer se pa strinjam glede kondicije itd...Bolj kot so natrenirani, manj je možnosti za poškodbo...So hude naložbe to in z njimi delajo v rokavicah :D
Če pa že slučajno kdo pojamra da ga malo kaj boli ga pa še isto sekundo skoz MR spustijo 8)
:laola BAYERN :laola :clap:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA