Forum za opise in izkušnje iz tekaških prireditvah. Povejte, kako je bilo. Lahko ali težko, da gremo prihodnjič še mi zraven :)

Moderatorji: ero, AVI

#11394
Poročilo:

na žalost se je tek začel ob 19h, ko je že lilo kot iz pokvarjene pipe. Kljub temu je bilo tam kar nekaj tekačev, v glavnem polprofijev iz različnih klubov, ki so v nalivu veselo raztegovali mišice, jaz pa, ki nimam nič podobnega za raztegnit :wink: , sem se tresla pod najbližjim drevesom in se spraševala: le kaj je meni tega treba bilo???!!! Še isto dopoldne sva se s Simonom kuhala v avtu na poti proti Prekmurju, zdaj pa se je ponavljala zgodba s Plitvic. Pa sem vseeno odšklopotljala na štart. In tudi štartala.

Proga je sicer čudovita. Ves čas po mehki gozdni poti okoli Bukovniškega jezera, z manjšim vzponom na začetku, sicer pa precej ravna, a vseeno razgibana. V lepem vremenu bi bil pravi užitek teči po njej, tako pa nas je pralo in pralo in večina mišičnjakov in mišičnjakic me je kmalu prehitela. Nekaj časa sva tekla vštric s še enim forumovcem, ki se je predstavil kot Košir, pa mi je tudi ta pobegnil. A nič ne de, sem si rekla, tole odtečem, no sikiriki (edo maajka), potem pa smuk v suhe cote in smuk v šotor in smuk spat. Ja seveda. takole sem premišljevala o kampiranju, svizec pa medtem veselo zavijal čokolado v folijo...

Proga je bila dolga 7 km, pretekla sem jo v zame kar v redu tempu 5.5min/km, medalje so bile podeljene v rekordnem času 10 minut po koncu tekme, trije norci so se vrgli v jezero, priznanja pa sta podeljevala kegljačica kardinarjeva in župan kardinar (ena in ista persona? nej nemogouče...).

in potem sva šla, v toplem avtomobilčku, z dobro muziko in polnim prtljažnikom spalk, armafleksov in šotora...nazaj domov. je pa le preveč lilo za šotorjenje.
 dpop
#11409
Pohvalno.....

Tam okrog Bukovniškega jezera so tudi neke energijske točke... mar ne?

Upam, da jih nisi preveč "izpraznila" :wink:

LP Darko

P.S. ne pozabi vpisati svoje KM v kilometražo :wink:
Uporabniški avatar
 simi
#11434
Bravo Nataša!
Zdaj mislim, da so se na POM-P že navadili, da se ga (skoraj) vedno udeleži kdo od foruma 8) Zasedba polprofijev pa ne preseneča, je že kar standardna.
Škoda le, da je bilo tako slabo vreme! Ogled z vodičko pa kdaj drugič :wink:
O podeljevalcih nagrad :o : župan s soprogo, je mogoče!

Dpop, tistih kvazi energetskih točk se pa ne da tak hitro spraznit, če jih vse horde obiskovalcev :evil: niso, jih tudi Nataši ni moglo kar v prvem :lol:
Uporabniški avatar
 Recko
#11445
simi napisal/-a:Bravo Nataša!
Zdaj mislim, da so se na POM-P že navadili, da se ga (skoraj) vedno udeleži kdo od foruma 8) Zasedba polprofijev pa ne preseneča, je že kar standardna.
Škoda le, da je bilo tako slabo vreme! Ogled z vodičko pa kdaj drugič :wink:
O podeljevalcih nagrad :o : župan s soprogo, je mogoče!

Dpop, tistih kvazi energetskih točk se pa ne da tak hitro spraznit, če jih vse horde obiskovalcev :evil: niso, jih tudi Nataši ni moglo kar v prvem :lol:


Pozdravljena !

Res je bil župan s soprogo in tudi podeljevala sta skupaj, kot vedno !!
:shock: Kaj se tiče energetskih točk, pa seveda predlagam kamp Tekaškega foruma pri Bukovniškem jezeru - idelane proge za teč in tudi točke bi lahko preizkusli !! :lol: :lol:

Škoda, da te ni bilo na domačem terenu !! :cry: :cry:

Lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA