področje za debato o tekaški literaturi na splošno ter za predstavitve knjig v slovenskem in tujih jezikih. pa še seciranje njih vsebine ...
Uporabniški avatar
 MojcaZ
#96227
Tudi meni se zdi, da so bili članki preteklih let boljši kar se teka tiče. Čeprav me ne moti, da piše tudi malo več o sezonskih športih.

Zdaj je malo več pisano o kolesarjenju, kar mi ugaja, saj se letos spet počasi vračam tudi na ta šport. Čeprav pa me je članek v Poletu, ki je bil objavljen pred 14 dnevi o kolesarskem maratonu Franji izredno "razkuril" :oops: saj se mi zdi, da ni lepo podcenjevat ostale kolesarje. Čanek je bolj kot ne graja kolesarjem, češ kako so nekateri sploh lahko kolesarji, če nimajo prave opreme. :shock: Mislim, da je šel avtor kr malo predaleč s tem žaljenjem. Če ga niste prebrali ga pa še dajte (na strani poleta,datum 5.7.07, naslov je Na napakah se učimo).

Drugače pa komi čakam četrtek, da preberem polet (čeprav sem ženska :lol: ).

LP, Mojca :wink:
Uporabniški avatar
 RoKo
#96299
Ko smo ravno pri starejših izvodih: Če so morda komu ki jih ima doma v napoto in razmišlja da bi jih morda spravil s polic v klet ali drugam, se priporočam.
Iz nekih razlogov (ki jih opisuje tudi Maša v "kako naprej") imam na policah kar precej prostora.
Močno pa dvomim, da se jih bo kdo odrekel. Vprašati ni greh.
Nazadnje spremenil RoKo, dne 15 Avg 2007, 15:17, skupaj popravljeno 1 krat.
 šibica
#96483
Živjo!Jaz imam vse številke Poleta, mogoče se je kakšna izgubila, in jih odstopim, za prevoz poskrbiš sam!
Šibica
Uporabniški avatar
 RoKo
#96490
šibica napisal/-a:Živjo!Jaz imam vse številke Poleta, mogoče se je kakšna izgubila, in jih odstopim, za prevoz poskrbiš sam!
Šibica


Vse številke: a letošnje ali vse vse?
 šibica
#96524
imam vse številke od začetka izdaje Poleta leta 2002 3.januarja
Uporabniški avatar
 želva
#96526
MojcaZ napisal/-a: Čeprav pa me je članek v Poletu, ki je bil objavljen pred 14 dnevi o kolesarskem maratonu Franji izredno "razkuril" :oops: saj se mi zdi, da ni lepo podcenjevat ostale kolesarje.

Najprej ukinejo festival kolesarstva(3 tekme z gorskimi kolesi), da ostane samo Franja, pol se pa sekirajo da hodjo z gorskimi kolesi na Franjo. :twisted: Halo. A tisti pr poletu ne vejo, da dve tretine slovencev kolesari z gorci. :?: Organizirajo nekaj prireditev za cestake, mal manj da ne prepovejo za gorce, pa enga članka ne gorskem kolesarstvu. Mogoče kakšen test koles, k dobijo več za reklamo k je večina koles v trgovinah gorskih.
LP Martin
Uporabniški avatar
 RoKo
#97466
29. številka - brez članka o teku
30. številka - brez članka o teku (če ne štejem članka o triatlonu)

V 29. št. se je pojavil koledarček rekreativnih prireditev. Vsaj nekaj.
 ton
#97470
pegaz napisal/-a: Ton,
prosim, drugič napopaj smeškota zraven, preden se lotiš Marinke al pa katere druge tekačice s takšnim stažem in ji svetuješ recepte :)

Da bomo vsi vedli, o čem govoriš.

Lep let, Pegaz :)


Sori. Težka glupost. Ker se z Marinko poznava in prijateljujeva, sem zmotno sklepal, da je to vsakomur razumljivo. Pišem za uho in hvala za opozorilo.
Uporabniški avatar
 mobilni
#99676
Pozdravljeni, to prilogo sem redno prebiral do trenutka ko sem na zadnji strani zagledal - REKLAMO za cigarete (neke nove - ki se lahko reklamirajo), mislim da je bilo to kako leto nazaj. Še danes ne verjamem da je bilo to res, mogoče pa ni?
Lp Dare Šiška

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA