prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
 tozd
#23513
Pri forumiranju se mi je zgodilo mislim da že ene 3x, da sem eno in isto sporočilo 2x vpisal. Po forumu se namreč premikam tudi z naprej oz. nazaj, kar "on" šteka drugače kot forumi ponavadi, kar hitro pripelje do potrebne obnove in evo ga, navlečeš sporočilo še enkrat.
Imam hitro linijo (mislm da ene 8 MB), sredino PCja in kdaj pa kdaj čakaš, da zmelje, potem ti pa še 2x vpiše.
A je možno sistem prilagodit al je tak pač v osnovi (nisme sistemc namreč)? :D
Uporabniški avatar
 bojanu
#23515
Sedaj si že pogruntal, kako isto sporočilo večkrat pošlješ in se tej operaciji že znaš izogniti :wink: :lol:
Drugače pa se pri sporočilu skrajno desno zgoraj poleg citiraj in uredi pokaže še en X, ki je namenjen ravno brisanju sporočila. Če to narediš takoj, ni nobenih težav, drugače pa so določene omejitve.
 tozd
#23528
Tenx, se mi je tut dons še enkrat zgodil... :D
Hvala za tip za brisanje...očitno bom še uporabljal zadevo. 8)
 Lučko
#23552
Nekatere teme pa ne ponudijo tipa za brisanje- X. Kako to? Kakšne so to "določene omejitve" Bojan? Čemu?
 Nataša
#23595
ena varianta je ta, da ne moreš več brisat svojega posta, če ti ga je nekdo citiral. ne vem, mogoče je to Bojan mislil?
Uporabniški avatar
 tmp
#23600
Dokler je tvoja objava zadnja lahko brišeš, takoj, ko pa še kdo kaj napiše, pa to ni več možno. V takem primeru pa lahko samo popravljaš.
Se mi zdi, da je tako.
 Nataša
#23601
tmp napisal/-a:Dokler je tvoja objava zadnja lahko brišeš, takoj, ko pa še kdo kaj napiše, pa to ni več možno. V takem primeru pa lahko samo popravljaš.
Se mi zdi, da je tako.


ne, to pa ni res. eh, naj Ero pove :wink:
Uporabniški avatar
 tmp
#23602
Nataša napisal/-a:
tmp napisal/-a:Dokler je tvoja objava zadnja lahko brišeš, takoj, ko pa še kdo kaj napiše, pa to ni več možno. V takem primeru pa lahko samo popravljaš.
Se mi zdi, da je tako.


ne, to pa ni res. eh, naj Ero pove :wink:


No, pa zbriš zdej zgornji post če moreš. :wink: :wink:
 Nataša
#23604
po moje ne morem, ker sem tebe citirala. no dej še kej napiš pa bom probala :wink: :wink:

blondinke za računalnikom PRESS :lol:
Uporabniški avatar
 bojanu
#23609
Tmp ima prav. Če takoj pobrišeš duplikat, ni težav. Kasneje so zadeve za uporabnike bolj zapletene, ne pa tudi za moderatorja :idea:

PS ko smo že pri tehničnih zadevah: na splošno me zanima (ne mislim v tej temi ampak na celem forumu), čemu služi citat citata (citata...) tistega, kar je napisano v enem postu višje :roll: :lol:
 Lučko
#23633
Ja Bojan, tudi mene zanima zakaj citiranje vsega, kar nekdo drug napiše. Jaz citiram samo stavek. Videl sem pa citirane sezname, cela poročila...
Na zadnji post nekoga pa sploh ne citiram ampak odgovorim.
Uporabniški avatar
 tmp
#23662
bojanu napisal/-a:
na splošno me zanima (ne mislim v tej temi ampak na celem forumu), čemu služi citat citata (citata...) tistega, kar je napisano v enem postu višje :roll: :lol:


Mi je bilo bolj enostavno, ker se mi ne dalo brisat citat citata, pa sem samo naprej napisala.

Lučko napisal/-a:
Na zadnji post nekoga pa sploh ne citiram ampak odgovorim.


Lučko, sem jaz tudi že kdaj to naredila, pa se mi je zgodilo,
da je kdo kaj napisal in sem morala naknadno popravljat.
 Lučko
#23664
Ti ti ti Tjaša... :roll: Ma desi se i najboljima. :lol: :lol: :wink:
Uporabniški avatar
 tmp
#23666
O, ja i najboljima, kaj šele nam slabšim :lol: :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA