prostor za obvestila in debato o forumu samem - delovanju, uporabi, težavah, predlogih, ... torej tehnični in ne vsebinski vidik uporabe foruma
Uporabniški avatar
 Bor
#21266
Trenutno forum pregleduje 41 uporabnikov :: 18 registriranih, 1 skrit in 21 gostov [ Administrator ] [ Moderator ]
Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 41, dne 27. 9. 2004, 11:37
Registrirani uporabniki: Bajsi, bigfrik, Binch, bojanu, Bor, bozo, dpop, Dule, ero, Fotr, mazi, Nataša, pershing, primus, S*, tini, Tjaša, Z*
Uporabniški avatar
 bigfrik
#21268
Yes,koncno sem nekje zraven!!!
 dpop
#21281
ĐIZS.... :shock: :shock:

Sem šel gledat log-file od APAČA kjer sem dal slikce gor....
kristus jezus... 70% dostopov v LOG-u od enega tedna je bilo
DANES med 8:30-12:00

Jaoooooo... če bo šlo tko naprej bo treba zbrisat slikce

EROOOOOOO... maš kakšen "frej" strežnik? :wink: :lol: :lol: :lol:

1070 Darko

P.S. Sicer pa... dva dni pa JIH bo minilo :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 Manika
#24326
uau, pred nekaj minutami je bil spet rekorden obisk TFja: 57 uporabnikov. Posledica ljubljanskega maratona?
Uporabniški avatar
 mirko1
#29126
fotru iskrene čestitke za 1000 odličnih prispevkov.bravo.
lp,mirko
Uporabniški avatar
 Fotr
#29132
mirko1 napisal/-a:fotru iskrene čestitke za 1000 odličnih prispevkov.bravo.
lp,mirko


Hvala, Mirko, za pozornost in pohvalo!
Pa to še ni vse. Ravno danes sem pregledoval pretečene kilometre. Zapisovati sem jih začel od začetka treniranja s Poletovo ekipo, to je od 1. julija naprej. In do danes jih je ravno 1000. Kdo bi si mislil?
 dpop
#29136
Fotr, čestitke...

Za TISOČ objav, za TISOČ kilometrov...pa ti si
že prava "Tavžent-roža" :wink: :lol:

1393 Darko

P.S. Zdej nisi več Miro... zdej si Mille :wink: :wink: :wink:
Uporabniški avatar
 Fotr
#29138
Tisočkrat hvala, Darko, za prijazne besede. Kadar slišim kakšno pohvalo na moj račun, takrat ponavadi zrastem v višino, tokrat sem se zvišal za tisoč metrov. Na tisoče stvari in občutkov je bilo vloženih v te kilometre, vendar navdušenje, ko te spremlja na tisoče gledalcev, ko na tisoče obiskovalcev foruma bere doživetja s teka in poročila s tekem, to vse tisočkrat odtehta, čeprav je bilo prelitih na tisoče litrov znoja.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Če bi ocenjevali ljudi po počutju, po zdravju, po dobri volji, bi se forumci zagotovo uvrstili med prvih tisoč, pa tudi kmalu nas tisoč tudi bo. Če se spominjam nazaj na teh tisoč kilometrov, se spomnim tudi tisočerih bleščic, ki so me spremljale kot drobne deževne kapljice v soju sončnih žarkov, ki so se spreminjale v tisoče barv nenavadnih mavric, kot bi se sončna svetloba razbila na tisoče drobcev raznobarvnih svetlob. Na tisoče luči ne odtehta tisočinke sončnega žarka, ki skozi tisoče trepetajočih listov dreves na katerih se bleščijo tisočere rosne kapljice, posije na tekaško stezo, na tisoče duš v nebesih ne vidi takih lepot kot je dana tekačem. Tisočletno kraljestvo si zaslužimo, tisoči in tisoči naj nas slavijo, saj prinašamo v šport, v tek in na tekmovanja nove odnose, ki se kljub večtisočletni zgodovini še niso imeli možnost razvijati.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Veličastni občutki, ki nas prevevajo ob zaključku starega leta so sestavljeni iz tisočerih majhnosti, iz tisočink drobcenih občutij, srce nam radostno utripa s hitrostjo motorja s tri tisoč obrati na minuto (takoj k zdravniku!), pobliskuje se na tisoče misli, ki izražajo na tisoče dobrih želja in voščil za leto dva tisoč pet. Na tisoče besed je bilo že napisanih, na tisoče besed izgovorjenih, a nobena ne odtehta tisočih ur, prebitih na teku, v družbi prijateljev, na teku po Tivoliju, v Grosupljem, po PST, v Visokem, v tekmi na deset tisoč metrov v Drenovem Griču (hvala Darko!) in na tisočih drugih krajih. Na tisoče zvezd je sijalo z neba, ko smo tekli v Mojstrani k Peričniku na teku ob polni luni, čeprav se je pokazala samo za tisočinko sekunde, samo za en promil časa. Na tisoče hektarjev površine je bilo pretečenih, niso nas ustavljali dvatisočaki, na sto tisoče korakov je bilo storjeno, na tisoče lepih spominov in prijateljskih vezi je bilo spleteno.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
To so pravljice v resničnem življenju, tiste iz Tisoč in ene noči se lahko skrijejo pred njimi. Mnogi so imeli na tisoče izgovorov, na tisoče vprašanj, ki pa jih je skoraj tisoččlanska množica na forumu hitro ovrgla s tisočerimi dokazi in odgovori, tisočeren sad so obrodila naša sporočila na TF, ki pa je bil tudi nam tisočkrat poplačan, vendar ne s tisočaki, ampak s tisočerimi enkratnimi občutki. Tisočero življenj nam je namenjeno, ko tisočglasno oznanjamo korist teka in gibanja, tisočglava množica nam bo sledila, tisoči nam bodo pritrjevali, tisočič bomo vzkliknili: pridružite se nam.
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Tisoč cvetov naj vam cveti, tisočkrat bohlonej za dobre želje in tisočkrat oprostite, ker sem zbluzil tale spis.
:evil: :evil: :evil: :evil:
 IWca
#45994
Evo še jaz. Ero, tole je the best.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA