prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 Si_mon
#92220
Pozdravljeni.

Namen imam ponovno začeti teči ( nazadnje pred 5-imi leti ), težak sem 110 kg-190cm, rad bi da mi svetujete kater model copat naj kupim, da ne bo kakšnih nepotrebnih poškodb..
Kje v Lj je kakšna specializirana trgovina ( razen BTC ) z nike opremo, rabil bi tudi trenerko Nike po možnosti.

Lep pozdrav,
Simon
 Karamela
#92227
Si_mon napisal/-a:Pozdravljeni.

Namen imam ponovno začeti teči ( nazadnje pred 5-imi leti ), težak sem 110 kg-190cm, rad bi da mi svetujete kater model copat naj kupim, da ne bo kakšnih nepotrebnih poškodb..
Kje v Lj je kakšna specializirana trgovina ( razen BTC ) z nike opremo, rabil bi tudi trenerko Nike po možnosti.

Lep pozdrav,
Simon

Zdravo Simon!
Najbolje je,da se odpraviš v Tomas šport na Čopovo ulico,kjer ti bodo najkvalitetneje svetovali pri izbiri tekaških copat,tam pa zagotovo dobiš tudi Nike trenerko.Pa veliko dobre volje pri ponovnem tekanju,kajti tek osrečuje.
 Si_mon
#92235
Hvala Karamela!
Res je,ko sem prenehal s tekom ( služba ), sem imel občutek da mi nekaj manjka, u glunem komaj čakam da začnem ponovno.

kje kakšen link z nasveti? sem že malo zarjavel, bi mi kakšni napotki prav prišli.. :D


Lep pozdrav,
Simon
Uporabniški avatar
 iverson
#92239
Ja kot je napisala karamela, Tomas Sport bo pravi naslov zate. Po kilaži sem podoben no pri meni jih je 100kg pri višini sva pa ista. Jaz imam trenutno te superge [url]http://www.superge.si/html/svn/2723951-AA.shtml in so prva liga. Kakšne linke pa rabiš npr. kaj takega[/url]http://www.runnersworld.com/?
Uporabniški avatar
 javaman
#92246
Komentarje za superge najdes tukaj.

Obstaja se ena dobra stran, ampak jo moram prebrskati.
 Si_mon
#92247
predvsem me skrbi zaradi teže, nočem uničit superg prehitro ( sploh ker vidim , da niso med najcenejšimi :o )
Nazadnje spremenil Si_mon, dne 22 Sep 2007, 16:25, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 jan_jan
#92248
Najboljše nasvete dobiš zagotovo v TS na Čopovi. Tam ti naredijo t.i. foot scan in ti glede na pronacijo/supinacijo, težo, podlago po kateri tečeš,... zagotovo najdejo copat vreden tvojega denarja. Pojdi in se prepričaj. :D
LP jan_jan
 Si_mon
#92254
hvala jan_jan!
grem v TS.

Lp.Simon
 Si_mon
#92304
Evo me, bil v Tomas sportu na čopovi, kupil Nike triax 10+, prodajalci zelo prijazni, pohvale vsem in priporočam vsem ki ne vedo kaj kupiti!

lp.Simon 8)
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#92613
Resno me zanima v čem tečete SAM, maraton 4 občin, jungfrau maraton :?: Skratka ne vem čemu dajete prednost, varnemu in stabilnemu koraku ali lahkosti in hitrosti na malo bolj urejenih odsekih.
Sam bi si želel izbrati kombinacijo, ki bi ustrezala za take proge kot so SAM in podobne, sem pa blažji pronator težak okrog 70 kg :oops:

LP Bojan
 PPoce
#92625
Tri občine sem oddelal jaz v polvisokih gojzarjih - sicer ultra lahkih - na pol tekaški gojzar + palice. Sem šel pa bolj na izi.
SAM pa jest kar v Sklyon - ni za ponovit.
Če kje najdeš od Nike model Thielsen -> to je to, drži se podlage kot klop, stablni in precej blaženi - imam jih za trening (majo že blizu 2000km) a na žalost jih ni več za dobiti.
Sicer pa nekaj od gorskih modelov, Nike ACG (Steens bi znale biti malo prenežne, Orizabo kar hvalijo a je malce trda (neblažena) v peti ..).
Drži pa da najti neko dobro ravnovesje teže, blaženja, stabilnosti -> v gorskem copatu ni ravno lahko.
LD

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA