prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
#344618
Kako bodo imeli, ce ura se sploh ni zunaj? Pride na police enkrat v prvem cetrtletju, kar pomeni do konca marca. Sicer uporablja isti sensor kot f235, kar pomeni, da je zanesljivost, oziroma natancnost bolj tako tako. :?
#344620
Kaj pa v zimskem času ? Jaz imam na primer vedno uro čez rokav majice ali jakne, da je vidna in da lahko pridem do gumbov. Če jo imaš direktno na kožo, je ura težko uporabna, ker je skrita in ni dostopna, posebej z rokavicami. Potem je boljše telefon v žep, ko začneš trening zaženeš Stravo in uro sploh ne potrebuješ :). Pas je zakon in najbolj natančen. Jaz ga sploh ne čutim.
#344622
StaraKost napisal/-a:Kaj pa v zimskem času ? Jaz imam na primer vedno uro čez rokav majice ali jakne, da je vidna in da lahko pridem do gumbov. Če jo imaš direktno na kožo, je ura težko uporabna, ker je skrita in ni dostopna, posebej z rokavicami. Potem je boljše telefon v žep, ko začneš trening zaženeš Stravo in uro sploh ne potrebuješ :). Pas je zakon in najbolj natančen. Jaz ga sploh ne čutim.


Drži in se pridružujem napisanemu.
#344625
alpek napisal/-a:Se pridružujem. Ne čutim nobenih težav s pasom. Zadnja generacija pasov od Garmina je zame praktično neopazna.


To je tudi res. Imam en pašček doma in je bolj moteč, kot ta od Garmina. Mogoče se ga bom navadil, nevem. To da imaš uro na rokavu, pa sploh nisem pomislil. Takrat res ne meri :roll: . Hehe, argumenti so za pašček :D
Sam ura je pa ura in pol. Res nisem imel nikoli firme za šport, samo se mi zdi, da je fenix res dobra.
#344626
Vse zgoraj našteto drži plus fenix 3 in tudi ostale ure imajo kar nekaj funkcij, ki delujejo samo s prsnim pasom in ne delujejo s senzorjem na roki.

Recimo specifično za fenix 3 HR

Why would you need the HR strap you ask? Well, that’s because certain capabilities require the higher level of detail currently only available via HR straps, specifically around heart rate variability (HRV), or HRM-RUN/TRI metrics. Those features would be:

Specific Running Dynamics Metrics: Stride Length, Ground Contact Time Balance and Vertical Ratio
Lactate Threshold, Performance Condition, and Stress Score (Note: VO2Max is fine with the optical sensor)

Without a HR strap, those features will not work.
#347439
Horhe napisal/-a:Doma imam kupon 3 za 2 Iglu športa. Če je kdo za skupinski nakup, potem nas pride nekje okrog 360 EUR fenix 3.

zdravo
dva se že nekaj časa spogledujeva za kakšno akcijo in najugodnejši nakup ... ampak nič ne rata. Če je kakšna možnost, sem kandidat za takšno ceno.
#347453
Danes grem sam na Iglu pogledat kako je s tem. Ker sva dva, iščeva tretjega, ki bi po takšni ceni kupil uro. Seveda. če bo zaloga in ustrezna barva, ker rdeče jaz ne bom imel :-)
#347463
ton13 napisal/-a:Jaz sem za. Ce bo kaj dam gsm stevilko. Samo nevem ce imajo sploh ure na zalogi?
L.p.

OK, ker si prvi, si v igri. Ure so danes naročili zame in bo zadeva sprovedena, če bog zares obstaja :-)
Naročene so 3 črne, nisem hotel naročat rdečih, ker so po trgovinah rdeče na razpolago, črnih pa v glavnem ni toliko.
Črna je bolj za nas resne ljudi ... hahaha mislim, lahko jo imaš tudi v prostem času, pa zgledaš faca :-- ker imaš debelega ...
... Garmina

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA