prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 JAG
#266226
No, ura po 3,5 letih še kr lepo dela in nimam nekih težav. Se pa je začel poslavljati pašček ure.
Najprej pri uri, kjer sem ga s sekundnim zalimal in lepo drži. Sedaj pa je odpadla še sponka, e to pa je težje zalimati.

Pa me zanima, če ima mogoče kdo obraten problem. Da ura ne dela več in je pas še uporaben?
Ga z veseljem odkupim

lp
Fredy
 HEki
#267124
Ta ura je uporabna samo na prostem. Za vadbo v prostoru je neprimerna, ker ne zna izračunati porabo kalorij brez razdalje ...
Se mi zdi, da bo naslednja ura kar ena enostavna od sigme pc 9 III ...
 Gregi
#267823
Tudi meni je šel pas od ure, po 2 lwtih. Nosim jo tudi sicer, ne samo za tek...
Nadomestni pas sem nabavil preko EBaya, dobil celo zadevo za 30$ iz US of A (s poštnino vred). V paketu pas (oba konca), dva prečnika (držala ob uri?!) in majhen izvijač za "montažo"... Zelo zadovoljen...
 Bogec13
#267980
Uroš Sobočan napisal/-a:Mi zna kdo povedat kje bi ga trenutno dobil najceneje? (novega)
Hvala!



Pozdravljen,

Jaz sem ga nabavil preko amazona.uk cena nekje okol 150E + poštnina. Malo spremljaj, ker cena kr varira tako da zna bit tut cenješi kot je trenutna cena, ki je prikazana.

lp
Uporabniški avatar
 Zd.
#268506
Imam vprašanje glede vadb,ki jih vnesem preko Garmin Connect (sem RTFM, pa odgovora tam nisem našla ;) )

Torej: a je v uro mogoče naenkrat shraniti samo eno vadbo, ki si jo predhodno vnesel preko GC? Ko posamezno vadbo prenesem, prejšnje namreč več ne najdem v napravi (pod MENU, TRENING, VADBE, NAPREDNO je samo zadnja prenešena vadba, spodaj pa označba 1 od 1, daje slutiti, da bi shranjenih vadb lahko bilo več??).

Hvala za odgovore.
Uporabniški avatar
 UršaR
#268550
Zd. napisal/-a:Imam vprašanje glede vadb,ki jih vnesem preko Garmin Connect (sem RTFM, pa odgovora tam nisem našla ;) )

Torej: a je v uro mogoče naenkrat shraniti samo eno vadbo, ki si jo predhodno vnesel preko GC? Ko posamezno vadbo prenesem, prejšnje namreč več ne najdem v napravi (pod MENU, TRENING, VADBE, NAPREDNO je samo zadnja prenešena vadba, spodaj pa označba 1 od 1, daje slutiti, da bi shranjenih vadb lahko bilo več??).

Hvala za odgovore.


Ravno včeraj sem se malo igrala s tem in ne glede na to, da nisem sama poimenovala vadb, mi jih je shranjeval pod številke 1, 2, 3,... Tako, da se da. Sem jih pa prenašala preko Garmin Training Centra. Preko Garmin Connect tudi meni enkrat prej ni uspevalo.

LP, Urša
Uporabniški avatar
 Loni
#268554
Vadbe komot poimenuješ, ravno tako tudi shranjene lokacije. Meni deluje tudi preko Garmin Connecta.
Uporabniški avatar
 Zd.
#268576
mricy napisal/-a:Pa daš različnim vadbam tudi različna imena? :D


Ja, seveda sem vadbam dala različna imena. :D

V Garmin Connect imam recimo 5 vadb (poimenovane: tempo tek, kratki intervali, srednji intervali ipd...). Po prenosu posamezne vadbe je, kot rečeno, v uri samo zadnja vadba, prejšnje ni več, četudi je z ure nisem zbrisala; vedno torej 1 od 1.
 kundum
#269848
Imam dve vprašanji.
Kako se vklopi zvok tipke in opozorilni zvok. Če grem v nastavitve in potem sistem in na opozorilni zvok ali zvok tipke ter vnesem vključeno se ne zgodi nič; ura je še vedno ob listanju menija tiho.
Drugo vprašanje je kako se nastavi čas in datum.

Najlepša hvala za odgovor.
Uporabniški avatar
 Loni
#269863
Morda pa delaš prehitro, isto se je meni dogajalo pri vklapljanju GPS, sem dala vključeno, pa je ob mojem prehajanju v en meni pred tem skočilo nazaj na izključeno. Druga štorija je verjetno, če imaš napisano zraven, ko greš v meni za zvok, da je vključen in zvoka še vseeno ni.
Ura in datum naj bi se nastavila ob vklopu, če se prav spomnim (možno, da se ne :wink: ), je ni bilo treba ekstra štelati.
 mricy
#269902
Pri uri in času moraš v nastavitvah - čas - časovni pas izbrati Eur-Central, ostalo naredi ura sama, ko zazna satelite
Pri zvokih tipk pa greš v natavitve - sistem - zvoki tipk izbereš vključeno in stvar mora piskat :D
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA