prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
 saassaa
#211990
Sem čisto nova na forumu, tečem že nekaj let, zadnje leto nisem, ker sem dobila sinka. Bi pa rada spet začela in zaželela sem si glasbe med tekom. Kateri mp3 uporabljate in nakup katerega je napaka? Prosim, javite. Pozdravčke, Saša
#211996
Medicius napisal/-a:
Uroš Sobočan napisal/-a:Jaz palim samo na živo glasbo - pojem si.

Narodnjake. :lol: Jaz se pa izgubim v mislih. :)


Kaj pa te ni blo na Sladkih tam so bli res narodnjaki :shock: :mrgreen:

škoda da nisem harmonike vzel s sabo, hjaooo
#212001
meni je najbolj fajn Ipod Shuffle - ampak ne novi, ki ima gumbe na slušalkah, pač pa starejša varianta, jo je že kar težko dobiti. Dobro dela, hitro se polni, majhen je in pripneš ga kamorkoli (tudi na nos, če komu paše :D)
 ajp
#212013
Jaz sem nekaj časa nazaj si sposojal mp3 od sinov pa je bilo nekaj časa prav kul,potem sta mi gor dala muzko,ki jo sam poslušam,pa je tudi to trajalo kake tri mesece
Potem sem počasi prišel do spoznanja ,da v bistvu ne rabim nobenega pripomočka za uživanje v teku...sam s svojimi mislimi sem dostikrat videl da sem tek še prehitro zaključil oz, premalo užival v njem..Ustvari,ko sem zapadel v tisti pravi trans sploh nisem pomislil,da potrebujem poleg samega sebe sploh še kakšen tehnični pripomoček.enostavno tečeš in si..
Tako moje mnenje je da si nabaviš eno čisto poceni zadevo(in praktično),itak te bo čez čas pasala volja ,da ti še kaj odvečnega visi okrog telesa...
#212021
Lep pozdrav Saša!

Najprej čestitke za Sina :)

Glede Mp3 playerja Pa jaz prisegam na Sonny.
Baterija mi zdrži 50ur, polni pa se prek USB-ja
Tko da fajn, ko ni treba menjati baterije, če ga imaš na kakih tekmah dalših od 8ur.
Sicor so nekaj dražji od drugih firm ampak se splača, ker je zelo trpežen. imam ga že dobre 4leta. Včasih sem ga imel na vseh tekmah (gorskih) in treningih, in v žepu, je seveda mokro od švica, pa še ni crknil.
Tako da jaz prisegam nanj.
Lep pozdrav Jure - Cveto
Uporabniški avatar
 AVI
#212034
Nataša napisal/-a:meni je najbolj fajn Ipod Shuffle - ampak ne novi, ki ima gumbe na slušalkah, pač pa starejša varianta, jo je že kar težko dobiti. Dobro dela, hitro se polni, majhen je in pripneš ga kamorkoli (tudi na nos, če komu paše :D)


Sam imam ipod Shuffle - ta starega....enostaven za uporabo (ker med tekom res ne potrebujem 1000 in 1 tipko in 1000 in 1 funkcijo....) tako, da sem zadovoljen....baterija za enkrat drži zelo dolgo...polni se preko USB...no, takle zgleda... :D

Slika

...kolikor sem nekje zasledil se ta novi iPod shuffle na obnese najbolje....
#212038
malo primerjaj cene, v teži ni kakih velikih razlik, v delovanju tudi ne (vsi so isti), pozorna bodi le na gumbe, da le ti niso preveč skropucani. Najpomembnejše pri športu so pa slušalke, ki jih je ponavadi treba kupiti posebej, obstajajo tudi takšne za pod vodo.
Drugače pa sem primerjal cene v lj. Za 4 gb predvajalnike: apple - 89,99 € , sony - 59,99 € , philips - 49,99 € , coby - 24,99 € gre tudi nižje je pa že vprašljivo.
lp
 

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA