prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 ero
#381
hoj in najprej opozorilo - spodnjega ne vzemite kot reklamo za firmo, OK?

včeraj sem spremljal Pio pri šopingu in mimogrede kupil dvoje nogavice znamke X Socks, modela Run Performance in Running Short. na ovitku je seveda narisano vse mogoče, same novosti in patenti. če sem že tu, sem si mislil, ...

zvečer sem nato preveril prvi model in zadeva je res super. nogavici sta krojeni asimetrično, kot leva in desna. ojačitve in poudarke imata na vseh možnih (in pravih) koncih. skočite na http://www.x-socks.com/, da boste vedeli, o čem govorim. občutek med tekom je super in ta model je prestal moj test z odliko.

in ko sem danes po naključju listal Polet #13, sem v njem videl priporočilo za nogavice te firme :)

katere pa vi uporabljate? jaz imam kar lepo zbirko, v glavnem pa se držim znamk Mico in Nike. tudi nogavice Hurwits, ki smo jih dobili pri Hervisu, so se izkazale za odlične, čeprav jim tega na prvi pogled ne bi pripisal ...
Uporabniški avatar
 vanja
#385
Zivjo!

Ja, to je pa res zanimivo. Prejsnji teden sem si za nagrado za celodnevna trpljenja (mogoce ze malo pretiravam s smiljenjem sama sebi) privoscila nove nogavice. In glej ga, kaksno nakljucje, prav nogavice znamke X Socks. Prej nisem se v zivljenju slisala zanje. Sedaj sem jih ze trikrat stestirala in sem zeelooo zadovoljna z njimi :D in jih vsakemu priporocam!

In se najlepsa hvala Pii in Erotu, pa seveda Tobiju za lustno kartico!!!

Vanja
Uporabniški avatar
 matjaz
#386
X Socks :D :D :D madona, a smo se vsi obdarili z dobrimi nogavicami? sam sem jih kupil prejsnji teden in jih nove preizkusil na 20-ih km. zares odlicne!
matjaz :D :D :D
 snela
#405
ero napisal/-a:in mimogrede kupil dvoje nogavice znamke X Socks, modela Run Performance in Running Short.

Kje se jih pa dobi, ce ni odvecno vprasanje?
Uporabniški avatar
 ero
#407
snela napisal/-a:Kje se jih pa dobi, ce ni odvecno vprasanje?


v trgovini Eurosport Trade v Ljubljani na Mašera Spasiča 8.

in kje je to? veš, kje je trgovina Media svet na Slovenčevi za Bežigradom nasproti mlekarn? no, če greš iz centra ven, zaviješ s Slovenčeve desno pred Media svetom (pazi na tablo Labod in Eurosport trade) in greš skoraj do konca ulice, kjer na levi zagledaš nizko stavbo, ki ima spredaj parkirišče. v stavbi je na levi iskana trgovina, na desni pa Labodova prodajalna, tako da si mimogrede lahko še kako srajco privoščiš :)

druga varianta dostopa je po Dunajski v mesto in tik pred Mercatorjevo poslovno stavbo desno in po sto metrih si na istem mestu ...
 snela
#411
ero napisal/-a:in kje je to?

Imam TIS :wink:
ero napisal/-a:druga varianta dostopa je po Dunajski v mesto in tik pred Mercatorjevo poslovno stavbo desno in po sto metrih si na istem mestu ...

Tam pri FDV-ju. Sem student pa mi bolj "lezijo" take direkcije :D

Hvala za info :)
Uporabniški avatar
 matjaz
#415
:D nogavice dobis tudi v hervisu, tomas sportu na copovi ali stari ljubljani.
vceraj sva ji s saso preizkusila na 35-ih kilometrih okoli ljubljane. ODLICNO!
 dragons
#462
V informacijo!
Danes je prijatelj obkrožil celo Ljubljano v iskanju nogavic X socks -model Run performance.Baje da gredo za med .Po besedah zastopnice Eurosporta Trade so trenutno na zalogi vse številke le v Elanu v BTC-u.To je preveril in naletel na celotno paleto številk.Bravo za Eurosport.Nova pošiljka pride čez 14 dni.

Lep pozdrav!
Dragons
 snela
#565
Mene SkyRunning model impresionira :D
Uporabniški avatar
 Matevz
#567
Jaz pa prisegam na Briko. Sicer naj bi to bile bolj kolesarskre ampak so mega za laufat.

Bolj ko jih pereš, bolj so mehke.
Uporabniški avatar
 bojanu
#570
Najbolj pri srcu so mi Nike-asimetrične
Uporabniški avatar
 MihaPR
#916
ziv, a mi kdo lahka pove kasne so kej cene telih x-socks?
 dragons
#918
cca 3000 sit.

Lep pozdrav!
Dragons
 t
#923
MihaPR napisal/-a:ziv, a mi kdo lahka pove kasne so kej cene telih x-socks?


Od 1990 SIT za BASIC RUNNING model in navzgor.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#924
hvala za info, zdele grem laufat pol pa u hervia po štumfe da vidm jutr razliko :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA