prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 Jančika
#348688
Kaj točno te pa zanima? Pegasuske nosim že, hm, po moje kakih pet, šest let, trenutno imam 32ko. Mislim, da je to moj šesti par. V predelu prstov je 32 manj blažen kot 29, sicer pa se mi zdi, da ostaja približno enak copat. Z vsakim parom naredim slabega jurja kilometrov.
Je zelo vsestranski copat, za vse podlage, razen za kake tehnične traile.
 Ata smrk
#348689
Ja zanimal me je predvsem to kakšno je blaženje, ali je copat ozek(meni osebno ustreza da mi copat "objame" nogo) in to za kakšne podlage je namenjen.
Uporabniški avatar
 Jančika
#348695
Aha...torej blaženje je nekaj srednjega, blaži, a vseeno dobro čutiš podlago. Je pa malo širši model to, sama imam široko stopalo in mi zelo ustreza. Res si jih pa tudi zavežem tako na široko, da mi skoraj zmanjka vezalk. Se dajo fino zategnit še. Moja sotekačica ima precej ožje stopalo kot jaz in nosi isti model. Ne objame pa noge tako kot recimo Adidas Boost.
Uporabniški avatar
 muc
#348697
Oj, pegasuske imam zdej že 2-3 leta...model 29,30 in 32 in jih lahko pohvalim za vsakdanje tekanje po asfaltu in makedamu so čisto OK! Nobenega velikega znanj in tehnike ni v njih ampak sem res zadovoljen z njimi. So pa recimo 32-tka res malo ožji kot prejšni model in tudi sam sistem vezalk je tak, da nogo dobro oprime po celi nogi...naredil sigurno čez 700-800 km z njimi.
Ni pa to copat za kakšne hude traile, ker nima nobene opore v podplatu...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA