teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
Uporabniški avatar
 lenči
#143953
marko85 napisal/-a:Ti se sekiraš? Jaz mam pri 175 cm kar 100 kg. :D predstavljaj si samo moje težave pri tegu. golenice me konkretno bolijo zdaj na začetku (upam ,da bojo čimprej nehale). Upam, da spravim tja na 85 kg, kar bi bla idealna teža za mene.


Marko, si predstavljam :oops: , pa se da priti na 85 :D , dokazano :lol: .
Uporabniški avatar
 zz topka
#144170
FANTJE IN DEKLETA! POSEBNO TISTI, KI VČASIH IZGUBITE VOLJO, DA BI LAHKO Z GIBANJEM SPRAVILI KAJ S SEBE DOL!

V MOJEM ALBUMU SI LAHKO OGLEDATE MENE IZ PREJŠNJEGA ČASA:
ZZ TOPKA NEKOČ

IN SEVEDA MENE V ZDAJŠNJEM ŽIVLJENJU:
ZZ TOPKA DANES


VSEH 37 KG SEM IZGUBILA SAMO Z GIBANJEM. UPAM SI CELO TRDITI, DA OB VSAKODNEVNEM MIGANJU ENO URO NA DAN POJEM CELO VEČ KOT SEM PREJ....

TO NI REKLAMA ZA KAKŠNE PILULE, JE LE SPODBUDA ZA TISTE, KI MORDA MISLIJO, DA SE NA TAK NAČIN NE DA!
PA SE DA!!!

LP VALENTINA
Nazadnje spremenil zz topka, dne 04 Sep 2008, 11:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Ksenija
#144174
čestitam!!!!!
tako za novo podobo, kot za vse športne dosežke!
Uporabniški avatar
 zz topka
#144177
Ksenija napisal/-a:čestitam!!!!!
tako za novo podobo, kot za vse športne dosežke!


Ja, hvala!
Saj športni dosežki, so bolj tako, na repu druščine, a kaj, ko je ta druščina tako fajn, da jih ni za zapustiti...
Sploh pa si lahko štejem v ČAST, da poznam take ljudi, ki jih zdaj ne bom naštevala, ker bi bil predolg spisek....
Uporabniški avatar
 Classix
#144178
Bom pa še jaz podobo na ogled postavil...leva slika november 07, aka nekje okoli začetka tekaške kariere, desna slika konec julija 08. Razlika...malenkost manj kot 20 kilogramov.

http://www.moj-album.com/uredi/classix/13430906/

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 Loni
#144188
zz topka napisal/-a:FANTJE IN DEKLETA! POSEBNO TISTI, KI VČASIH IZGUBITE VOLJO, DA BI LAHKO Z GIBANJEM SPRAVILI KAJ S SEBE DOL!

V MOJEM ALBUMU SI LAHKO OGLEDATE MENE IZ PREJŠNJEGA ČASA:
http://www.moj-album.com/uredi/zztopka/13430045/

IN SEVEDA MENE V ZDAJŠNJEM ŽIVLJENJU:
http://www.moj-album.com/uredi/zztopka/13430144/

VSEH 37 KG SEM IZGUBILA SAMO Z GIBANJEM. UPAM SI CELO TRDITI, DA OB VSAKODNEVNEM MIGANJU ENO URO NA DAN POJEM CELO VEČ KOT SEM PREJ....

TO NI REKLAMA ZA KAKŠNE PILULE, JE LE SPODBUDA ZA TISTE, KI MORDA MISLIJO, DA SE NA TAK NAČIN NE DA!
PA SE DA!!!

LP VALENTINA


ZMAGA in ČESTITKE
Sama sem pristala in ostala na -25 kg. Že 12 let, je šlo še nižje, samo tisto ni bilo zdravo, je bilo treba vmes še glavo prepihat.
:lol:
Uporabniški avatar
 Ksenija
#144191
LoniM super!!!!
sama sem izgubila v zadnjem letu nekje 8 kg... vendar se mi zdi da se je bistveno spremenila konstrukcija telesa ;)
Uporabniški avatar
 IRA
#144192
Uuuuuuuuuu BRAVO!!!!

Super, res!
Sem zelo vesela takšnih uspehov, vem, da je za tem težko delo.
Bravo, bravo ... se klanjam!

No jaz nimam ogromno viška, kakšnih 5kil bi pa še vseeno rada dala dol in predvsem preoblikovala telo.

Sem jih pa imela včasih še 10 več :roll:

... no pa pejmo v napad 8)
Uporabniški avatar
 lenči
#144203
IRA napisal/-a:Uuuuuuuuuu BRAVO!!!!

Super, res!
Sem zelo vesela takšnih uspehov, vem, da je za tem težko delo.
Bravo, bravo ... se klanjam!

No jaz nimam ogromno viška, kakšnih 5kil bi pa še vseeno rada dala dol in predvsem preoblikovala telo.

Sem jih pa imela včasih še 10 več :roll:

... no pa pejmo v napad 8)


IRA, napadaj s kilometri :wink: :lol: .
 jezek.teka.teka
#144219
bravo, punce in fantje!

upam, da se bo čim več ljudi zgledovalo po vas, namesto da se troši denar za lažne čudežne obljube...
Uporabniški avatar
 zz topka
#144225
LoniM napisal/-a:
zz topka napisal/-a:FANTJE IN DEKLETA! POSEBNO TISTI, KI VČASIH IZGUBITE VOLJO, DA BI LAHKO Z GIBANJEM SPRAVILI KAJ S SEBE DOL!

V MOJEM ALBUMU SI LAHKO OGLEDATE MENE IZ PREJŠNJEGA ČASA:
http://www.moj-album.com/uredi/zztopka/13430045/

IN SEVEDA MENE V ZDAJŠNJEM ŽIVLJENJU:
http://www.moj-album.com/uredi/zztopka/13430144/

VSEH 37 KG SEM IZGUBILA SAMO Z GIBANJEM. UPAM SI CELO TRDITI, DA OB VSAKODNEVNEM MIGANJU ENO URO NA DAN POJEM CELO VEČ KOT SEM PREJ....

TO NI REKLAMA ZA KAKŠNE PILULE, JE LE SPODBUDA ZA TISTE, KI MORDA MISLIJO, DA SE NA TAK NAČIN NE DA!
PA SE DA!!!

LP VALENTINA


ZMAGA in ČESTITKE
Sama sem pristala in ostala na -25 kg. Že 12 let, je šlo še nižje, samo tisto ni bilo zdravo, je bilo treba vmes še glavo prepihat.
:lol:


Hvala za čestitke! Sama sem na tej teži že šesto leto. Vem, da jih imam še vsaj pet viška, a kot je rekel Roko v začetku te teme, se tolažim, da so mišice težje od špeha.
Sicer sem se pa odločila, da pokažem te slike tudi zato, ker smo se med nedeljskim spustom iz gorskega teka na Kovk med tekači malo pogovarjali in kar dosti njih se me sploh ne spomni več, kako sem do leta 2000/2001 izgledala.
Ker po tekaških tekmah pa sem prisotna že vsaj 13 let, ko smo začeli voziti na tekme najstarejšo hčer Sindis. Tako, da se s tekači že dolgo poznamo.
 MarkoJ
#144229
Eh, ne se sekirat. Glavno, da se teče. Sam imam nekje okrog 96kg pri 180 višine. Na mesec pretečem vsaj 150km, navadno grem čez 200.
Kile pa ne gredo dol :)

Ampak tečem še vedno z veseljem (samo prvi kilometer vedno kolnem, kaj mi je tega treba :) ).
Uporabniški avatar
 Bojan Ambrožič
#145567
Jaz sem letos tudi shujšal za okoli 5 kg. Pozimi sem imel že kar nevarnih 70 kg pri moji višini 183 cm. Sedaj pa tehtam okrog 65 kg. Še vedno sem pretežak. Res pa da nikoli nisem imel shujševalnega plana. Poleti sem preprosto veliko bolj aktiven, kot pozimi.
Uporabniški avatar
 mojcej77
#145620
Bojan Ambrožič napisal/-a:Jaz sem letos tudi shujšal za okoli 5 kg. Pozimi sem imel že kar nevarnih 70 kg pri moji višini 183 cm. Sedaj pa tehtam okrog 65 kg. Še vedno sem pretežak. Res pa da nikoli nisem imel shujševalnega plana. Poleti sem preprosto veliko bolj aktiven, kot pozimi.


65kg na 183cm višine?
Pretežak?...a si gotovo napisal vse številke prav, ker ob teh cifrah gotovo nisi pretežak!

lp,

m

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA