teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
#306346
bondi napisal/-a:A se da kje v LJ te gele videt v živo?...jaz bi najprej preveril, če je velikost primerna za moje žepke na pasu - velikost powerbar.



Bondi, glede gelov in ostalih stvari najbolje da pokličeš kontaktno osebo in se zmenta :)
Ti pa lahko povem, da se jih da lepo prepognit in komot 4 tovorit in nič ne podrgne.
#306358
Ljudje smo si pač različni, nekaterim je všeč en okus drugim pač ni. Tako je tudi s konzumiranjem športne prehrane "gelov". Važno, da vsak zase ugotovi kaj je za njega najboljše, kdaj bo vzel gel in kakšen gel. Eno je teorija in drugo praksa. Kakorkoli Akcijo HIGH5 IsoGel smo še podaljšali, tako da ni skrbi, da ste jo zamudili .
#306864
Julja napisal/-a:Moram pohvalit, res super geli! Pri tej firmi sem dobila kar nekaj korisnih nasvetov glede športne prehrane.


se pridružujem Julijinem mnenju: Iso Geli so fajn tako za uživanje :drink kot so praktični za v žep... =) meni osebno odgovarjajo... =)
#306890
Tudi jaz skoraj ne uporabljam gelov,a te sem iz radovednosti naročil,ker je cena ugodna in ker ni potrebno vode in moja ocena je...ODLIČNO....ker se pripravljam na GM 4o...sem jih začel uporabljati in zame...to je moja ocena...so res odlični...je nakup,na katerega sem ponosen.LP-ALONSO

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA