teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#295217
Ob 23.35 sendvič s četrt francoza in na debelo tirolske klobase
ob 23.40 še enega za 2 cm krajšega pa
ob 23.45 še enega in še za 2 cm krajšega :lol:
 Obala
#295283
Cvetačno-krompirjeva juha s perutničkami(korenček,stebelna zelena...)se kuha in peče domač ovsen-mešan kruh :clap: kozarček mladega chardonaya :oops:
 Obala
#295336
Perutničke,pečene v pečiči,na pikantno, so že v "paci",kruh in pa istrski radič s krompirjem v solati,bučno olje.. :drink tudi jaz ..
 Obala
#295397
Fižol v (kuhan v zrnu) solati z črno redkvijo,bučno olje,malo tlačenke,kozarček refoška,kruh;
En košček sadnega kruha-Stollen :clap:
 Obala
#295709
Zimska večerja bo danes,krača je kuhana..pa fižol tudi,še ješprenj in obilo zelenjave,kruh bo pa mešan iz kruhomata :lol:
Aja,in cviček... :mrgreen:
 Obala
#296811
Pravkar pojedeno, istrski radič v solati,brokoli na"toplo" v solati in (olivno olje, ašičev kis, česen sol in poper) morska rižota s škampi in kalamari :cast: pa en deci malvazije.. :oops: za v rižoto in en za po grlu :--
 wind
#296819
Bela polenta, ko je bila kuhana in ohlajena sem vmešal dve žlici albuminske skute. Zraven pa grizljal radič. Za predjed sokec iz korenja, nekaj listov solate in malenkost rdeče pese. :mrgreen:

Taka kombinacija je njami, za krožnik polizat, samo eno napako ima, dve uri kasneje sem že spet lačen, zdaj pa razmišljam o kosmičih. :D
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA