teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
Uporabniški avatar
 tekačica
#53726
Vlajko napisal/-a:
tekačica napisal/-a:... Kdaj boš imel čas, jo bova skupaj pogledala. :D ....

A je to, morda, risanka za odrasle? :?: :roll: :wink:


To je zelooo lahko dojemljiva risanka... lahko se nama enkrat pridružiš... sem 100% da boš vse vedel in razumel zakaj se gre. :D
Uporabniški avatar
 Vlajko
#53727
tekačica napisal/-a:.. lahko se nama enkrat pridružiš...

Dva :arrow: je fletna družba. :wink:
Trije :arrow: so pa dren. :twisted:

PS: Prisežem, da ne razumem fore. :roll: :wink:
Uporabniški avatar
 tekačica
#53728
Kaj praviš če bi še enkrat gledala palčka smuka??? Sem imela občutek, da ti zadnjič ni bilo čisto vse jasno zakaj se gre.
Uporabniški avatar
 tekačica
#53729
Vlajko napisal/-a:
tekačica napisal/-a:.. lahko se nama enkrat pridružiš...

Dva :arrow: je fletna družba. :wink:
Trije :arrow: so pa dren. :twisted:

PS: Prisežem, da ne razumem fore. :roll: :wink:


Ok ne kej preveč mislt. Ostajamo pri risankah in ne pri vaših pokvarjenih mislih in nagibanjih :D
Uporabniški avatar
 INOT
#53730
tekačica napisal/-a:Kaj praviš če bi še enkrat gledala palčka smuka??? Sem imela občutek, da ti zadnjič ni bilo čisto vse jasno zakaj se gre.


Leti to name? :evil: Ok priznam.Nisem vsega razumel.Sem mislil,da je to tisto ko mu v prvem delu ubijejo brata.(palčku smuku)Samo ni mi jasno zakaj se ni maščeval??
Bruce Lee bi se :P
Uporabniški avatar
 tekačica
#53731
INOT napisal/-a:
tekačica napisal/-a:Kaj praviš če bi še enkrat gledala palčka smuka??? Sem imela občutek, da ti zadnjič ni bilo čisto vse jasno zakaj se gre.


Leti to name? :evil: Ok priznam.Nisem vsega razumel.Sem mislil,da je to tisto ko mu v prvem delu ubijejo brata.(palčku smuku)Samo ni mi jasno zakaj se ni maščeval??
Bruce Lee bi se :P


Ja vidim da bo potrebno še enkrat gledati, da boš razčistil pojme... Imam občutek, da si imel spet dalinca v rokah in listal po prepovedanih TV programih in gledal krvoločne filme. Mislim da je zaenkrat bolje, če ostaneš pri risankah. Bolj zdravo za tvojo notranjost, pa še manjši psihični vpliv imajo.
Uporabniški avatar
 INOT
#53732
tekačica napisal/-a:
INOT napisal/-a:
tekačica napisal/-a:Kaj praviš če bi še enkrat gledala palčka smuka??? Sem imela občutek, da ti zadnjič ni bilo čisto vse jasno zakaj se gre.


Leti to name? :evil: Ok priznam.Nisem vsega razumel.Sem mislil,da je to tisto ko mu v prvem delu ubijejo brata.(palčku smuku)Samo ni mi jasno zakaj se ni maščeval??
Bruce Lee bi se :P


Ja vidim da bo potrebno še enkrat gledati, da boš razčistil pojme... Imam občutek, da si imel spet dalinca v rokah in listal po prepovedanih TV programih in gledal krvoločne filme. Mislim da je zaenkrat bolje, če ostaneš pri risankah. Bolj zdravo za tvojo notranjost, pa še manjši psihični vpliv imajo.


Ja grozne filme sem gledal.Pol pa vse skup zamešal. :oops:
Ok saj ne rabiš it po risanki spat.Že prej je treba!! :twisted:
Uporabniški avatar
 Tatjana
#53741
Vidim, da ste čisto zabluzili s teme :lol:
Uporabniški avatar
 INOT
#53746
__Maja__ napisal/-a:Vidim, da ste čisto zabluzili s teme :lol:

Katera tema je že bila? Ja temno je zunaj ob tej uri.Še palčka smuka bi bilo strah :D :D :D :wink:
Uporabniški avatar
 kustus
#53751
LP

No to pa res spada med prehrano. Sam kaj od tega jeste mi pa ni jasno.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Uporabniški avatar
 INOT
#53755
kustus napisal/-a:LP

No to pa res spada med prehrano. Sam kaj od tega jeste mi pa ni jasno.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Če bi gledal vse risanke o palčku Smuku pol bi vedel kaj je maratonik in kaj je on jemal.Aha povezava z Brucem ti ni jasna?Si gledal v Zmajevem gnezdu? :D

Ja bo treba končat temo ker smo res zabluzili...
Pomanjkanje teka,pol pa bluziš... :wink:
Uporabniški avatar
 kustus
#53758
LP

No tisto o Bruce Lee-ju mi je jasno vendar ostalo NE.

Za kaj niste prišli danes v Lj na 13. tek ob Savi in bi kot praviš pol mogoče manj bluzili.
Uporabniški avatar
 Nadj@
#53762
CIAO

To pa to mislim da bi bilo res bolj pametno da tečete kot pa da gledate risanke.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 linus
#58233
Strinjam se z Žure-tom, da je Maratonik povozil čas. Povprečna osmolaliteta športnih napitkov je višja od 250. Osmolaliteta pomeni koncentracija vseh osmotično aktivnih delcev v enem kg telesne tekočine. Tekočina z nizko osmolaliteto teče vedno nasproti tekočini z visoko osmolaliteto. Ker je osmalileta krvi približno 250, je za naše telo težko sprejeti tekočino z višjo osmolaliteto. Sam uporabljam napitek z osmoliteto 150. Hitro se absorbira, ne "obleži v želodcu" zato ima takojšen učinek. Napitek je bil testiran po normah Internac. Olimpijskega komiteja, ima doping test..... lp in veliko uspeha v letu 2006. LINUS
Uporabniški avatar
 pegaz
#58237
Linus,

meni se je v nos zapičila tista osmolaliteta. V šoli smo namreč uporabljali izraz osmolarnost. Kratek pregled Googliterature je pokazal, da imamo dva izraza:

- "osmolarity" (osmolarnost) = število molov delcev v kg tekočine, in
- "osmolality" (osmolalnost? osmolaliteta?) = št. molov delcev v litru tekočine.

Pri vodnih raztopinah se oba izraza uporabljata skoraj enakovredno, saj je gostota vode praktično 1kg/liter. Vsekakor bi sam izbral izraz osmolalnost (bere se oZmolalnost).

Lep let,
Profesor "Vejica" Pegaz :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA