teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
Uporabniški avatar
 MBrando
#272282
Obala: Ja pa saj ne morem verjeti, da je še kdo privrženec te firme, ter ljubitelj takšnih otroških pijač :) :clap:
Pri nas jo dobiš v EVROPARKU nasproti SPARA, drugače pa bi rekel, da komot v kakem LECLERCU.
Sem pa isto naštiman kot ti. Ker ne jem večerje in sem bolj na tekočem zvečer, si tudi naredim al PROJO, al pravi kakav, al pa fajno vročo čokolado, katera pokrije potrebe po lakoti in lepo segreje želodec, da kot bebica zaspim.
Nekaj maščob itak rabim, da zaščitijo celice preko noči :D

Miroslav: Super in PRIDEN. Kje pa delaš, če smem izvedeti?

Marčni zajec: O HERR GOTT NOCHMAL. To pa je ONO...UŽIVANJE v življenju. SUPER, glede na to, koliko tečeš in lepo vse skuriš. Jaz ne morem tako, glede na to da je zima in ne morem biti plezalno tako aktiven kot bi želel. Poleti itak pojem več različnih zadev, ampak še vedno ne uživam tako kot ti. Well, očitno sem eden onih, kateri si odtrguje od ust, namesto da bi užival...pje, pje

Samojed20: Zelo dobra izbira. Cmoki vedno zmagajo!

CAJBI: Dobra ideja! Nisem še kuhal na mleku, sem pa večkrat bral o tem ja. Bom moral narediti en takšen narastek iz ajdove kaše! MMMM

OVSENI KOSMIČI ÜBER ALLES. Najjači so. v vseh variacijah in okusih!!! :clap:
 jaka00
#272292
Vsako jutro pol litra zelenega čaja in jabolko! Če pa grem dop. tečt, pa po tem še kosmiče + laneno seme + goji jagode + kokos + rozine + sončnična semena. V riževem mleku.
Uporabniški avatar
 Miroslav
#272296
MBrando napisal/-a:Miroslav: Super in PRIDEN. Kje pa delaš, če smem izvedeti?


Delam v Ljubljani, ruski turnus od 06.00 do 18.00 in obratno. Vozim se iz okolice Ptuja, vstajam ob 4:00, ko grem jutraj, si pa privoščim v službi med 06:00 in 07:00 zajtrk; skodelico zelenega čaja in zraven sadje ali sendvič. V nočni izmeni pa zajtrkujem ob 05:00, isto kot v dnevni.
Zjutraj ob 04:00 pred službo pa ne morem spravit v sebe ničesar. Še vstanem komaj... :roll:
 ozelot
#272324
Moj najljubši zajtrk: skuham proseno kašo in jo prelijem s prosenim mlekom, pa še vmešam malo narezanih suhih sliv ali pa suhih fig,

ali pa

čez noč namočim (proseno mleko in vodo) ovsene in prosene kosmiče, malo zmletih kalčkov, chia semena in pa malo suheha sadja...
Uporabniški avatar
 MBrando
#272585
PERFEKTO. Vidim da uživamo v vsakem trenutku ko zjutraj papcamo. Tako je prav!!
Jutri probam nekaj novega. Moj standardni obrok, le da ga bom malo po vrhu zapekel v pečici. Pa da vidimo!
 jozafat
#272631
skodelica čaja (rman) z žlico medu in limonovim sokom
deci jogurta+2žlici zmletih lešnikov+2žlici pšeničnih kalčkov+žlica kakava=mix
kivi
jabolko
:arrow:
Uporabniški avatar
 MBrando
#274446
Za zajtrk: Velika polnozrnata bageta z lanenin semenom in sončničnimi semeni, popečena v pečici, namazana z gosjo pašteto. Na drugem krožniku pa vse od oliv, kumarc, redkvic, radiča, mlade čebule ter sira KRANJSKI GAVDA (eden najljubših. Se suče kar v višjem cenovnem razredu in prav lepo leži med vsemi tistimi "še-za-eno-stopničko-višja-cena" francoskimi,belgijskimi in nizozemskimi siri. A pazite foro! Sem ga lepo nabavil, ko je bil 1mesečen rok, dokler še lahko varno leži v trgovini mimo, in sem ga nato kupil znižanega iz 16€/kg na 5€/kg Komu se rit smeji??? Sedaj bom redno uporabljal takšno taktiko ). Za zraven pa sem pil dober planinski čaj.

Nebesa,sanje in molitev v eno; tako dobro je bilo!!!
 wind
#274711
Pred četrt ure:
- malo cvetače za predjed
- 100g ovsenih kosmičev, namočenih v vodi od včeraj popoldne
- v kosmiče vmešal pol merice wheya in pol žlice lanenega olja
- zraven spil sok rdeče pese
Uporabniški avatar
 MBrando
#274773
Zapečeni ovseni/rženi kosmiči, z dodatkom pire,crispyjev ter male banane. Zraven nekaj frnikol narezanega grozdja, 1/2 naši hruške, po vrhu pa gost jogurt, posipan z malo lanenih zmletih semen, bučničnimi ter sončničnimi semeni.
NOM NOM
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 20

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA