teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
 marjanca
#170853
Oj!
Vprašala bi nekaj, kar se mogoče zdi komu zelo neumno, ampak me zanima, aj pravite.
A mislite, da je sadje (npr. jabolka, pomarače, suhe fige) dobra hrana za po treningu?
Kaj pa mislite o kruhu in medu?
Lp
Marjanca
Uporabniški avatar
 Tekač 215
#170873
Živjo!Ja,jast,ko pridem s teka,kakor mi pač zapaše,pojem,ali jabolko,največkrat pa banano in včasih še žlico meda in povrh še šalco mleka.Včasih mi paše samo pit,pit,pit...Tako,da se kar ravnam po tem,kaj mi pač tisti trenutek zapaše.Če je pa to dobra hrana po opravljenem treningu,pa ne vem?Ampak,mislim,da telo najbolj ve,kaj rabi in ti pač pove to s tem,da si pač neko hrano zaželi in je to potem najbolje,da si privoščiš.Tudi z pomarančami,figami,slivami...in podobnim je po mojem isto.Ja,še o kruhu in medu.To je moja priljubljena jed in ko to jem,pojem tudi po štiri,pet kruhov namazanih z margarino in medom,zraven obvezno šalco,dve,ali tri mleka.Če je to tista prava hrana,pa tudi mene zanima.Upajva,da o tem gdo kaj več ve.LP.Tekač 215
Uporabniški avatar
 Uroš Sobočan
#170878
S svežim sadjem znajo biti po treningu problemi. Suho sadje (predvsem rozine so odlične zaradi svoje sestave) pa je v redu saj ti daje hitro energijo(cuker)...
Glede meda pa ne vem no jaz ga zaradi tega ker je "kisel" (pH vrednost) okrog treningov ne uporabljam kaj preveč.
:)

Lp

Uroš
Uporabniški avatar
 pajo
#170880
Kruh in med vedno ( zadnje 4 mesece) 2h pred tekom in sem ugotovil, da mi to še najbolj odgovaraja. Ne glede na dolžino teka moram nekaj pojesti mi namreč preveč ropota od lakote če ne jem. Za mene vsaj za sedaj obrok pred tekom , ki ga še nekaj časa ne bom menjal.
 abcd
#170999
Dokler ni problemov z zdravjem je vse dober :)
Drugač pa preveč zrele banane baje niso v redu, preveč sladkorja pa GI indeks je tud pri zrelih visok.
Bi kr reku, da je tak, ko vidim kok jih profi tenisači med pavzo jejo.
Ko un poje en pajs, bi js že tri pojedo.
 abcd
#171000
Aja, za margarino pa še nikjer nisem prebral, da je zdrava, ravno nasprotno, čeprav jo mam sam tud rad.
Uporabniški avatar
 Uroš Sobočan
#171042
abcd napisal/-a:Dokler ni problemov z zdravjem je vse dober :)
Drugač pa preveč zrele banane baje niso v redu, preveč sladkorja pa GI indeks je tud pri zrelih visok.


Uff to pa si se malo uštel. Kot prvo ni vse dobro tudi kar je zdravo, ker kot sem omenil ima lahko posameznik prebavne težave če užije kaj takega pred, med in po teku, kaj pa mora sam ugotovit.

Kot drugo med samim treningom oziroma po rabi človek sladkor da napolni glikogenske rezerve oziroma za energijo, torej hrano z visokim deležem GI ki gre hitro v kri, pa naj si bojo to zrele banane, suho sadje, energijski napitek ali podobno. Po treningu pa je pametno spit še beljakovinski napitek (ter nekaj z visokim GI) zaradi sanacije mikropoškodb mišic, oziroma da preprečimo razkroj mišic (da bi "pojedle" same sebe kot to rečejo laično).

Pa še glede margarine, po treningu tvoja prebava dela 200 na uro oziroma telo rabi izgubljeno energijo, kar pomeni da ti tudi margarina v MAJHNIH količinah ne bo škodila, ker so maščobe, ki jih takrat zaužijemo "izgubljene" oziroma takoj prebavljene (zato ne jemljemo zdravih maščob okrog treningov ker gredo v nič ne pa za absorbcijo vitaminov za kar jih v bistvu rabimo.)

Lp

Uroš
 klopotec
#171057
Uroš Sobočan napisal/-a:
abcd napisal/-a:Dokler ni problemov z zdravjem je vse dober :)
Drugač pa preveč zrele banane baje niso v redu, preveč sladkorja pa GI indeks je tud pri zrelih visok.


Uff to pa si se malo uštel. Kot prvo ni vse dobro tudi kar je zdravo, ker kot sem omenil ima lahko posameznik prebavne težave če užije kaj takega pred, med in po teku, kaj pa mora sam ugotovit.

Kot drugo med samim treningom oziroma po rabi človek sladkor da napolni glikogenske rezerve oziroma za energijo, torej hrano z visokim deležem GI ki gre hitro v kri, pa naj si bojo to zrele banane, suho sadje, energijski napitek ali podobno. Po treningu pa je pametno spit še beljakovinski napitek (ter nekaj z visokim GI) zaradi sanacije mikropoškodb mišic, oziroma da preprečimo razkroj mišic (da bi "pojedle" same sebe kot to rečejo laično).

Pa še glede margarine, po treningu tvoja prebava dela 200 na uro oziroma telo rabi izgubljeno energijo, kar pomeni da ti tudi margarina v MAJHNIH količinah ne bo škodila, ker so maščobe, ki jih takrat zaužijemo "izgubljene" oziroma takoj prebavljene (zato ne jemljemo zdravih maščob okrog treningov ker gredo v nič ne pa za absorbcijo vitaminov za kar jih v bistvu rabimo.)

Lp

Uroš


Uroš ti boš rabil maščobe še za kaj drugega. Ultramaratona ne moreš pretečt na glikogen, ker ga ne moreš imet toliko v svojih rezervoarjih. Na ultramaratonih boš kuril kombinirano hidrate in maščobe, tako da kakšna kilca sala zelo prav pride.
Uporabniški avatar
 Darja
#171059
abcd napisal/-a:Aja, za margarino pa še nikjer nisem prebral, da je zdrava, ravno nasprotno, čeprav jo mam sam tud rad.

Na predavanju o zdravi prehrani sem dr. Dražigostu Pokornu zastavila točno to vprašanje. Ali margarina, ali maslo, ali sploh nič od tega.
Njegov odgovor bi lahko strnila nekako takole: bolje DOBRA margarina kot maslo in bolje maslo, kot slaba margarina :). V kategorijo dobrih margarin je brez zadržkov uvrstil Becel (tista, ki znižuje holesterol), o ostalih znamkah pa ni tekla debata, verjetno je še kakšna v redu, ne vem.
Sicer pa, kot velja za vse - po pameti. :D
Uporabniški avatar
 Uroš Sobočan
#171062
Saj nisem izpostavljal moje prehrane :) pač pa pokomentiral njegovo razmišljanje.
Pri dolgotrajnih tekih pa mi je več kot jasno da telo črpa zaloge iz maščobnih blazinic in ne iz glikogena ker tega "hitro" porabi oz pri višjem pulzu kar pa ni cilj ultramaratonca :wink:
 tadej.
#171339
Še bolje je brez margerine in masla. Margarino se tisti ki gleda na zdravje izogiba zaradi transmaščob, ki so zdravju zelo škodljive. Maslo se tudi ne uporablja zaradi nasičenih maščob. Maščoba naj se uporablja nenasičena nepredelana samo ne v obrokih pred med in po treningu!
Banane, rozine , dateljni, fige so dobra izbira za med in po treningu saj imajo visok glikemični indeks! Jabolko manj saj vsebuje vlaknine in ima nižji glikemični indeks.
Kaj meni najbolj odgovarja po treningu?:riževi vaflji z medom/marmelado ter sojino mleko. Pri težjih treningih uporablajam whey izolat z maltodekstrinom ter banano(zmiksano).
 IvanDrvaricMB
#171369
Pri margarinah je tako da gre v bistvu za hidrogenizirano maščobo, ki se kočljivo presnavlja. Sicer obstajajo margarine v višjem cenovnem razredu ki vsebuje nizek odstotek transmaščobnih kislin. Mislim, pa da Becel ni med njimi.

Mislim da se dela prevelika gonja proti nasičenim maščobam in holesterolu na račun tistih, ki pretiravajo v prehrani z mesom in živalskimi maščobami in FastFood dieto. Holesterol je pomemben ...konec koncev posebej za ženske...absorbcija Ca in akumulacija estrogena v maščevju. Estrogen pa je pomemben za metabolizem Ca2++.

Zato se ne bi bal toliko nasičene maščobe posebej, če je rastinskega izvora.

Nekje sem prebral da pri ljudstvih ki pojedo veliko rasltinskih maščob z nasičenimi kislinami so oapzili veliko višje vrednosti holesterola pa kljub temu nimajo problema z zamaščenostjo žil ali jeter. Ok to se da drugače ovreči vsekakor pa je to dobro izhodišče za nek pameten pristop k virom nasičenih maščobnih kislin. V tekaškem in kolesarskem vzdržljivostnem športu pa ne verjamem da je pametno v prehrani biti skop z nasičenimi maščobami.
 wind
#171380
IvanDrvaricMB napisal/-a:Mislim da se dela prevelika gonja proti nasičenim maščobam in holesterolu na račun tistih, ki pretiravajo v prehrani z mesom in živalskimi maščobami in FastFood dieto. Holesterol je pomemben ...konec koncev posebej za ženske...


Pa tudi za moške, holesterol je prekurzor za steroidne hormone, tudi testosteron telo pridela iz holesterola. ;)
Ampak ker telo sintetizira holesterol v jetrih, mislim, da ni potrebe po ekstra nažiranju z maslom ipd.

Ja, to gre do skrajnosti, reklamiranje margarin, pa razna rastlinska olja z oznako "brez holesterola". Seveda je bolje jesti oreščke (mandlje, lešnike), ampak če se pa človek stalno obremenjuje s prehrano (kaj vse škodi, pa kakšna silna kemija je v tej ali oni hrani), je to že stres, kar pa spet ni dobro oz. zdravo.

Skratka, jejte kar vam paše. (v zmernih količinah, seveda) :D
Uporabniški avatar
 Uroš Sobočan
#171382
wind napisal/-a:rastlinska olja z oznako "brez holesterola"


Ta mi je najhujša :lol:

wind napisal/-a:Skratka, jejte kar vam paše. (v zmernih količinah, seveda) :D

:clap:

Ste vsi odlično napisali... bravo :cast:
 IvanDrvaricMB
#171608
marjanca napisal/-a:Oj!
Vprašala bi nekaj, kar se mogoče zdi komu zelo neumno, ampak me zanima, aj pravite.
A mislite, da je sadje (npr. jabolka, pomarače, suhe fige) dobra hrana za po treningu?
Kaj pa mislite o kruhu in medu?
Lp
Marjanca


Sveže in suho sadje ni najboljša kombinacija. Lahko bi jo uvrstili med tim. potencialne konflikte. Zakaj in kako bi morali sedaj odpreti debato alkalnosti v ustih, kislosti v želodcu, delovanje sadnih kislin in sladkorja ...blabla.. Bolj bi šla recimo skupaj zelenjava in smokve :)...recimo sveže zelje in smokve...ne vprašaj kako sem to testiral in preizkusil :).

Sicer pa ti v zameno za to negativno osebno subjektivno :) mnenje ponujam eden recept ko smo že pri smokvah...je pa ta pravi za kakšne tempo teke, kjer se sproti trošijo glikogenske rezerve pa ni odveč malo sladkorja in obramba pred hipoglikemijo. Sam se ne ustrašiti dela. Ker je izvrsnto in tudi hitro presnovljivo zato ima hitrejši učinek in ne pušča teže v želodcu. Pa vendarle ni čokolada :).

Torej namoči suhe smokve in suhe slive kakšen dan prej
( slive seveda razkošičiš ).

Potem namočene sadeže zmelješ v maso ( multipraktik, palični, nekatere vrste sokovnikov ....) . Kar vse skupaj...

Tista voda v kateri so bili namočeni sadeži...če nimaš kakšnih problemov z gljivicami ali gljivami lahko uporabiš kot napitek če dodaš še malo limone je prijeten. POZOR! Prej dobro vse operi ( in pazi kako so sušene smovke in sljive ) - preden daš namakat. Pri tem POZOR! imam v mislih konzervanse ( žveplanje ) ali pa kandiranje ( to sicer bolj običajno pri sušenem južnem sadju ne pa pri smokvah ).

Sedaj ko ste zmlela dobite eno tako zdrizasto maso.

To maso oblikujete v kroglice in date v sušilnik.

Sušite tako dolgo da drži obliko kroglice ...lahko pa pohitrite če si namesto kroglicnanaredite oblate. Ampak ni tako dobro oz. občutek mase mora biti večji...ponavadi sežemo po takih dodatkih za presnovo in energijo ko nam trda prede ...pa nam tisti oblatki ne bi bili preveč v zadoščenje :).

Potem pa še pokapate kroglice ali pa navlažite ( rahlo namočite ) v nek antioksidant ( recimo kombinacija limone in soka aloe vere ).

In to je to. Lepo zložite v škatlico in na turo s tem. POZOR! Pa ne se samo na to zanesti. To je samo za nujne primere :). Če je kakšna tura potem ne pozabiti na maščobne vire in proteinske vire :).
Ali pa ko ste na predavanjih v šoli ali pa se vam v službi pred računalnikom zapirajo oči ...ko je potreba po sladkorju katerega vir je obvladljiv ( glikemični indeks ). Pa tudi fajn je za ponuditi v službi na krožniku...


Drugače pa človek se na vse prilagodi tudi na kombinacijo svežih jabolk in suhih smokev. Ampak pač takrat bi to morala biti to ultimativna hrana, da se optimalno presnovi.

Prijetno in ustvarjalno, :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA