teorija in praksa športne (ne le tekaške) in zdrave prehrane - vaše izkušnje, potrebe, vprašanja in nasveti, ...
 Rokee
#293783
Pozdravljeni!

V naši družini že nekaj časa uporabljamo izdelek ASEA, ki temelji na REDOXI SIGNALNIH MOLEKULAH. Zanima me ali je še kdo med nami, ki uporablja izdelek ASEA, saj izdelek toplo priporočam vsem, ker sem tudi sam opazil, da med samim tekom (med 10 - 15 km na dan) ni prepoznati takšne utrujenosti v mišicah kot sem je bil vajen pred samo uporabo. Zanimivo je tudi to, da se dejansko hitro regeneriram, in da po končanem teku ne občutim tolikšne utrujenosti kot sem jo nekoč. Pred uporabo ASEA-e, sem treniral baseball (6 let), bil tudi v državni reprezentanci, kasneje ko sem opustil igranje baseballa, sem aktivno (pol profesionalno) igral rokomet (približno 8 let), zato vem kaj pomeni dobra telesna pripravljenost, vendar se nikoli pred uporabo ASEA-e nisem počutil tako kot se počutim sedaj. Mogoče bo iz konteksta razbrati, da želim promovirati ASEA-o, kar ne zanikam, vendar je moj prvotni razlog priporočati izdelek, saj sem resnično z njim zadovoljen. Seveda pa je potrebno poudariti, da je še vedno temelj zdrava in uravnotežena prehrana!!!

Spodaj imate tudi nekaj zanimivih povezav in študij v povezavi z izdelkom ASEA:

http://www.youtube.com/watch?v=tgot5Hlv ... ure=fvwrel

http://www.youtube.com/watch?v=4HeLMcO_C5U

http://www.youtube.com/watch?v=c7zsdHvCyoE (risanka za lažje razumevanje o delovanju ASEA-e)

http://www.youtube.com/watch?v=-Y1P5NGmEjE (raziskava o redoxi molekulah in pričevanje dr. David Niemana z znanstvenega vidika)

Videi so namenjeni tako profesionalnim športnikom kot tudi rekreativcem kot tudi vsem ostalim!
 alpek
#293789
Se pravi vzel si si čas, da si se registriral na forum samo zato, da bi nas prepričal o odkritju nečesa, kar nam bo spremenilo, kaj spremenilo, rešilo življenje.

No jaz sem si tudi vzel pet minut in malo pobrskal po internetu.
In kaj sem ugotovil? Še en produkt mrežnega marketinga ali z drugo besedo bullshit (beri bikov drek). Fancy spletna stran, en kup kvazi znanstvenih izrazov, nobenih RESNIH študij in miljone vernikov. Se pravi edino način, da se prepričam, da je to res, kar trdiš je, da kupim na tone tega izdelka in čakam, da se mi odprejo nebesa.

V primeru, da gre za tako revolucionaren izdelek, me res čudi, kako to, da zadeva še ni v proceduri za prodajo kot zdravilo, saj je tako enkratna, farmacevtske družbe bi se morale grebst za kaj takega.
Uporabniški avatar
 spiridon
#293791
pozdrav! z produktom sem bil seznanjen še preden je sploh prišel v slovenijo,ker sem imel priliko produkt dobiti v ZDA. po izkušnjah svojih, ker veliko tečem in kolesarim in športnikov ki so preiskušali,testih prej in potem,draga slana voda. drugih opažanj na rezultatih ni bilo,nobene razlike z ali brez ASEA.
verjamem pa da mora vsaj malo delovati in se v to prepričaš če kupiš pijačo in daš za flaško 35eur in na tvoj račun še drugi služijo. verjemi,če bi stvar tako delovala bi jo v vrhuskem športu z zlatom plačevali in do tebe sploh ne bi prišla...
toliko o mojih izkušnjah!
Nazadnje spremenil spiridon, dne 17 Nov 2012, 23:46, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 Radolca
#293848
wind napisal/-a:Žegnana voda na sodoben način, hehe. :D :mrgreen:

gvišn je še mal šnopca not, da bl potegne :lol:
 NUTRICIONIST
#293852
alpek napisal/-a:Se pravi vzel si si čas, da si se registriral na forum samo zato, da bi nas prepričal o odkritju nečesa, kar nam bo spremenilo, kaj spremenilo, rešilo življenje.

No jaz sem si tudi vzel pet minut in malo pobrskal po internetu.
In kaj sem ugotovil? Še en produkt mrežnega marketinga ali z drugo besedo bullshit (beri bikov drek). Fancy spletna stran, en kup kvazi znanstvenih izrazov, nobenih RESNIH študij in miljone vernikov. Se pravi edino način, da se prepričam, da je to res, kar trdiš je, da kupim na tone tega izdelka in čakam, da se mi odprejo nebesa.

V primeru, da gre za tako revolucionaren izdelek, me res čudi, kako to, da zadeva še ni v proceduri za prodajo kot zdravilo, saj je tako enkratna, farmacevtske družbe bi se morale grebst za kaj takega.



moje misli
Uporabniški avatar
 pementos
#293914
jaz sem imel priložnost izdelek testirati (eno steklenico so mi dali) in se nisem čutil nič boljšega. O zagotovljenjem izboljšanju v teku ni bilo niti duha niti sluha. In tukaj ura res nikoli ne laže.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA