Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#148146
Vabljeni na tekaški tečaj, na katerem se boste seznani z osnovami pravilnega ukvarjanja s tekom. S pomočjo video-analize dobite tudi nasvete, kako odpraviti morebitne napake v tehniki teka in kakšen tip tekaških copat je za vas najprimernejši. Naučite pa se tudi pravilnega izvajanja razteznih, krepilnih in tekaških vaj.

Namenjen je tako za popolne začetnike, kot že izkušene tekače, ki bi radi preverili svoj tek.

Zborno mesto in čas:
Dobimo se na mestnem stadionu v Slovenj Gradcu ob 10. uri

Trajanje:
Tečaj traja približno 3 ure.

Prijavnina:
Prijavnina je 20 EUR in jo udeleženec poravna na začetku tečaja.
Člani kluba Uživajmo zdravo imajo 20% popust in prejmejo tudi priročnik Tekaški trener.

Prijave:
Prijavite se lahko do zapolnitve prostih mest po elektronski pošti (info@tekaskitrener.si) ali telefonu (051/346-897).

Več informacij: www.tekaskitrener.si
Uporabniški avatar
 IČA
#149164
Udeležil sem se Urbanovega tečaja in lahko zadevo samo pohvalim. 3 ure so kar prehitro minile in v tem času smo se "napili" novih in obnovili stare tekaške informacije. Sploh pa je dobro videti napake v tehniki in kako jih odpraviti. V vsakem primeru dobra naložba časa in denarja.
Pa še izredno čast smo imeli in spoznali ga. Kazimiro Lužnik, tekaško starosto, ki je sevala svojo pozitivno energijo na celotno družbico.

Se verjetno še kaj vidimo na kakšnem tekaškem vikendu :).

lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA