- 11 Okt 2010, 21:00
#235909
Spoštovani tekači, ljubitelji rekreacije!
Organizator ŠD Sušica letos že 15. leto zapored organizira zanimivo športno rekreativno
prireditev, ki je prilastla srcem tako tekačem ko tudi domačinom.
Organizator se je vključil v pokalno tekmovanje, ki ga vodi in koordinira društvo Marathon iz Novega mesta, že na samem začetku leta 2001!
Dosedaj je bila v Bušeči vasi vsako leto tudi zaklučna prireditev Dolenjskega tekaškega pokala.
Ker potrebujemo za dvojno podelitev veliko časa in seveda lepega vremena, smo se v društvu Marathon odločili, da letošnjo jubilejno 10. sezono tekov, zaključimo posebej in v zaprtem prostoru. Tako bo ta jubilejni zaključek Dolenjskega tekaškega pokala 2010 za pokal Dolenjskega lista, v soboto 6. novembra ob 10. uri v prostorih OŠ Grm Novo mesto!
Pripravljamo program, ki bo obogatil samo podelitev nagrad, pokalov in priznanj najboljšim in najvstrajnejšim!
Po podelitvi sledi zakuska z prijetnim druženjem! Zaradi preglednosti števila udeležencev
se po simbolni ceni prodajajo vstopnice, katerih del bomo namenili za humanitarni namen!
Opozorilo:
Prireditev ni v nobenem primeru nezaupanja organizatorju letošnje prireditve v Bušeči vasi, še več, vabimo vas, da se prireditve udeležimo v čim večjem številu in s tem izkažemo
počast vsakoletni odlični organizaciji in domačnosti!
Tekači, pohodniki in navijači, nasvidenje v nedeljo17.10. v Bušeči vasi!