Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#244118
Uf, danes mi je bilo kar težko. Štartal sem bolj počasi in kar nekaj časa hodil po cesti; to ponavadi ni moja navada. Noge so počasi in težko rile po blatu. Skupina s turbo Anjo na čelu, ki sem jih prehitel nekje pri skakalnicah, me z lahkoto prešiba. Nekje pri lojtri sem že mislil "kaj ima smisel?"... ...nič kopljem naprej in ni mi lahko; za mano MiroR... ne ne bom se ustavil :wink:
Stolp, hvalabogu. Počasi prihajam k sebi. Modre zastavice cilja nežno vabijo medse...
Naenkrat zaznam, da nekaj švigne mimo mene. Nagonsko zavrtim noge. Jure ga šiba pred mano. Dobro prednost že ima. Tečem in se čudim od kod energija. Spodrsne mu in že ga prehitim. "Če je vojna, je vojna za vse", pravi Fifty :wink: .
Bravo Jure in hvala za super motivacijo, upam da naslednji teden ponovima šprint v cilj :D.
:laola
#244158
Kakorkoli obrnem, mislim da brez Lenza Zimski pokal ne bi bl to kar je.
Vsako nedeljo peš na Pohorje s kamero in potem vsakega posebaj parkrat poslikat ne glede na to kako je blatn, penast, skozlan...vsaka čast ti čast Lenz. :clap:
Verjamem da organizator-ji to ceni-jo :)

Hvala Maximiljan :laola
#244170
ziby napisal/-a:.... ne glede na to kako je blatn, penast, skozlan...vsaka čast ti čast Lenz. :clap: Verjamem da organizator-ji to ceni-jo :)
Hvala Maximiljan :laola


Vsekakor se pridruzujem zahvali Lenzu za delo, ki ga opravlja vsako nedeljo. In kar zal mi je ker trenutno ne utegnem sodelovat. Ob tem bi samo pripomnil, da pokozlanega se nisem videl, ce pa je komu kaj sline "pobegnilo", haloooo, fantje in dekleta poskusajo dati svoj maksimum na progi in se trudijo pokazat, da so meje samo v nasih glavah. Malo spostovanja do junakov, ki zmorejo s to progo opraviti v 25 minutah in kusur sekundah.
#244172
Ja res je bil "mehki teren" - in kot kaže je tudi veliko bolj toplo ozračje naredilo svoje -
malo slabši časi, pa nas vendar ne bodo odvrnili od tekmovanja. Morda bomo na prihodnjih tekmah nabirali trobentice :D
:laola :laola
Tudi sama sem imela slabši čas kot prejšnji teden. Veselje mi je bilo na vrhu prehitevati tekača, ki je se ob pogledu name - ženska pač - pognal na vso moč proti cilju in prišel skozi cilj pred mano.
Najlepše pa je bilo dejstvo, da se mi je na cilju zahvalil za dodatno motivacijo.
In tudi to je del tekme. Pa spet smeh na vrhu, pa imeniten čajek, napolitankico pa je tokrat pojedel kar Jure.
Tokrat nas je na vrhu čakala spet čudovita misel:
"Nikoli ne odnehaj, nikoli ne odnehaj! Tudi če izgubiš svojo smer kar nekajkrat, moraš spoznati, da tvoj cilj brez predaha pričakuje tvoj prihod".
V prijetni družbi smo še pokramljali na vrhu in z mislijo, da se prihodnjo nedeljo spet vidimo, zadovoljni odšli novemu tednu naproti.
Pa hvala za čudovite fotke....:cast:
#244200
Tokrat moram pohvaliti našo mamo (Tinino), da nam vedno znova osveži spomin z mislijo s "posetnice", ki jo poleg napolitanke dobimo na vrhu! Mogoče misli kdo tudi ne more prebrati tam pri prečkanju ciljne črte, in jo kasneje pozabi prebrati, tako da je njeno pisanje kar dobrodošlo.
Tudi moj čas je bil tokrat slabši kot prejšnjič, vendar še vedno zelo blizu moje magične meje 40 min, tako da sem zadovoljen. Mogoče je pomagal vzpon na Raduho prejšnji teden. Škoda, da ne znam vstaviti slike, da bi videli to krasoto. Sonce, pomrznjen lesketajoči se sneg in megla v dolini!

Se vidimo na devetem vzponu! :laola
#244252
ziby napisal/-a:Kakorkoli obrnem, mislim da brez Lenza Zimski pokal ne bi bl to kar je.
Vsako nedeljo peš na Pohorje s kamero in potem vsakega posebaj parkrat poslikat ne glede na to kako je blatn, penast, skozlan...vsaka čast ti čast Lenz. :clap:
Verjamem da organizator-ji to ceni-jo :)

Hvala Maximiljan :laola


Res je :!:



Čaka nas pa še ena 'spomladanska nedelja'...
#244257
Sunday 1/16/2011
Mostly sunny and mild
High Temperature: 10°C
RealFeel: 10°C

Za deveti vzpon zaenkrat zelo vzpodbudni podatki. :D Vroče bo :drink
#244291
Mi tolko lušte delate, da se mogoče že to nedeljo vrnem na strmino :D
Če ne bo šlo do vrha, pa prej obrnem :wink: in se pripravim za naslednjo nedeljo.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 20

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA