Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 milk
#313718
Za čas 30' do štartnega mesta je potrebno že kar pošteno zagristi v hrib (pospešena hoja), če želite imeti zgoraj nekoliko oddiha in nekaj rezerve, je bolje računati 3/4 ure.

Sedaj je že toliko prijavljenih, da bi lahko ob razglasitvi rezultatov razvrstili tekmovalce v kategorije. Moške kategorije bi bile lahko vsaj 3.
 TONEK
#313732
Mile, kategorije so na vsaki tekmi drugačne. So lahko na 5, 10 ali pa tudi na 20 let. Če bi organizator objavil letnico rojstva vsakega tekmovalca, si lahko sam izračunaš, kam sodiš.
In ti dobro veš, da si vedno pri vrhu.
 TONEK
#313791
Nejc, dobro si tole izpeljal. Zadeve z dvemi slabimi oznakami so opravičljive, ker je bila sprememba proge tik pred štartom. Jaz sem na srečo izgubil samo kakšnih 20 sekund.
Poklon Špeli in Simonu.
Drugo leto pa kategorije; 25, 35, 45, 55 ali nekaj podobnega, a ne, Mile?
 milk
#313870
TONEK napisal/-a:Nejc, dobro si tole izpeljal. Zadeve z dvemi slabimi oznakami so opravičljive, ker je bila sprememba proge tik pred štartom. Jaz sem na srečo izgubil samo kakšnih 20 sekund.
Poklon Špeli in Simonu.
Drugo leto pa kategorije; 25, 35, 45, 55 ali nekaj podobnega, a ne, Mile?


Čeprav nas bo tudi že nad 55 let dovolj za zapolnit "stopničke", bi v skrajnem primeru zadostovalo že do 35 let, 35 - 50 let in nad 50 let.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA