Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#336106
Mene je danes v riti pičlo, da bi mogoče tudi šla. :bum:

Ali mi lahko kdo pove, če je kakšen časovni limit, ker ga nisem videla (mogoče sem samo preveč površno pogledala) :oops: Videla sem samo lanske rezultate in enega od rezultatov cca 4,5 ure.

Hvala za odgovor. Maja
#336108
majcka napisal/-a:Mene je danes v riti pičlo, da bi mogoče tudi šla. :bum:

Ali mi lahko kdo pove, če je kakšen časovni limit, ker ga nisem videla (mogoče sem samo preveč površno pogledala) :oops: Videla sem samo lanske rezultate in enega od rezultatov cca 4,5 ure.

Hvala za odgovor. Maja


Maja, lepo vabljena, časovnega limita ni. Počakamo vse. :)
#336235
Uni stric garmin mi ni in ni dal miru. Le zakaj mi ni dobilo Sv: Andreja? :twisted:

Če ima morda kdo tazga kot mi :?: ... mu bo pomagalo, da se ne bo po nepotrebnem nerviral in zgubljal... če gre prvič tja.

Torej, tako je bilo v soboto:
:arrow: Če sem vtipkala pod kraj Škofja Loka... ulica Sv. Andrej....nič. (doma sem poguglala po točnem naslovu gostišča Rupar, kjer je štart in ta je : Sveti Andrej 38, 4220 - Šk.Loka )

:arrow: Če sem vtipkala pod kraj Sv. Andrej, ulica Sv Andrej.... nič. (Oz. so trije, a nobeden od njih ta pravi.)

Pa me je šraufalo po nervih, le zakaj ne da zadetka? :mrgreen:
Karkoli sem probala, nič!

In potem sva šla z mojim včeraj za dva dni v daljne kraje in med potjo, ki jo že poznava :lol: , sem imela cajt vrtat po Garminu... in sem prišraufala, da je Sveti Andrej pod ulico kraja Puštal . :shock:
Torej:
KRAJ - PUŠTAL
ULICA- SVETI ANDREJ

To sporočam samo za tiste, ki imate morda isto karto naloženo kot mi v Garminu. :D

Me pa prav zanima, KBK , kako si ti imel vtipkano v tvojem Garminu? :shock:
#336245
Maja H napisal/-a:Me pa prav zanima, KBK , kako si ti imel vtipkano v tvojem Garminu? :shock:


mesto: Škofja Loka

ulica : Sveti Andr....nič

ulica : sveti Andr....nič
išči vse...Sv. Andrej....prijelo :clap: :clap: :clap:

Če rečeš, da je sv Andrej ulica od Puštala je enako ,kot če rečeš da je Vipava ulica od Ajdovščine :lol: :lol:
#336253
majcka napisal/-a:
zz topka napisal/-a:
kbk napisal/-a:Če rečeš, da je sv Andrej ulica od Puštala je enako ,kot če rečeš da je Vipava ulica od Ajdovščine :lol: :lol:

:D Ja, glej, meni je smo tako "zagrablo"... :lol:


Obstaja vama pa še 'analogni' Garmin. :lol:


Ni težav, če je dobra volja... :D :wink: :P

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA