Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#341501
Imam vprašanje za tiste, ki so pretekli LM v zadnjih dveh letih.
Ali se vam zdi proga dovolj ravninska za doseganje OR in ali se da na Kajuhovi pri podvozu preteči po kolesarski stezi, podobno kot na Drenikovi/Samovi (preveliki nakloni)?
LP
#341520
vlade napisal/-a:Imam vprašanje za tiste, ki so pretekli LM v zadnjih dveh letih.
Ali se vam zdi proga dovolj ravninska za doseganje OR in ali se da na Kajuhovi pri podvozu preteči po kolesarski stezi, podobno kot na Drenikovi/Samovi (preveliki nakloni)?
LP


Jaz sem osebni rekord tekla ravno lani na Ljubljanskem maratonu. ;)
#341525
vlade napisal/-a:Imam vprašanje za tiste, ki so pretekli LM v zadnjih dveh letih.
Ali se vam zdi proga dovolj ravninska za doseganje OR in ali se da na Kajuhovi pri podvozu preteči po kolesarski stezi, podobno kot na Drenikovi/Samovi (preveliki nakloni)?
LP

Na Kajuhovi tudi ne moreš po cesti, te usmerjajo na kolesarsko :D
Prva polovica je super, drugi del je pa kar vijugast in po malo gor - dol (nihanje ritma)
#341622
mdebelak napisal/-a:
MATJAŽ napisal/-a:Verjetno bodo letos merili tudi izpušne pline...... :lol:
VW..

:clap: :clap: :clap: :clap: :mrgreen: :mrgreen: :clap: :laola :lol: :oops: :D :o :bum: :bum: :rol: :rol: :rol:


Če se prav spomnim so bili lani pred najhitrejšimi tekači električni VW, brez emisij.
Verjetno bo letos enako.
#342130
Zivjo!
Prodam 2 startnini za Lj maraton na 10 km (dolzino teka verjetno lahko ob spremembi prijave tudi spremenite?). Cena je 30€/startnino (27€ meni+3€ doplacila za cip ob prevzemu startnine).
Kontakt: nana.skrjanc@gmail.com

PRODANO

Lp,
Nana
Nazadnje spremenil NanaS, dne 17 Okt 2015, 14:59, skupaj popravljeno 1 krat.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA