Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#372587
Hvala ti. Vse je o. k. Že v zadnji četrtini trase se je zdeva začela umirjat, v cilju pa kot da se ni nič zgodilo :cry:
Uporabniški avatar
 zz topka
#372641
Joj, Tonek, bog, da je nazaj pršel. :cast1: Res bi blo škoda, da se ga "izklopi". Toliko poročil, nasvetov, heca, kritik, pohval in še in še. Nenazadnje, če greš nekaj guglat v zvezi s tekom, bo zagotovo stric gugl najprej dal v vrsto TF. In da tega ni škoda? :--(
Ne vem, kako naj se lotim kopiranja vseh mojih poročil v zasebno zbirko, za vsak slučaj, da bom mela kaj čitat na stara lejta :hello:
 TONEK
#372642
Saj ne vem kaj je blo narobe. Najbrž kakšen remont, kot pri nuklearki :cry:
 TONEK
#372764
Valentina je lepo opisala 21. tek na Špičasti vrh, ki je lepo viden z Zadloga, kjer je štart tega kratkega teka. Res je 70km vožnje v eno smer kar daleč, vendar dogajanje, vzdušje, domačnost in dobra organiziranost odtehta razdaljo. Še posebej podatek, da sem bil pred 16-timi leti le dve minuti hitrejši kot v nedeljo :D Poleg organizatorjev je bilo prijazno tudi vreme, le na vrhu razglednega stolpa je bilo kakšno oblačilo premalo. Poleg majice, sira, klobase, ter dobre pašte za malico, je vsak tekač dobil še nekaj za spomin- jaz bon za pico v gostilnici Žakelj.
Na vrsti je Ratitovec.
Vljudno vabljeni!
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA