Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#294581
Ojla ;)...glede na moje pavziranje in nič kaj vzpodbudno vremensko napoved za vikend, letošnja Crikvenica zame odpade...imam pa rezervirano sobo v hotelu Kaštel, če koga zanima lahko prevzame rezervacijo?

Uživajte v odlični tekaški družbi in lepo se imejte...srečno!...see ya :wink:
#294597
muc napisal/-a:Ojla ;)...glede na moje pavziranje in nič kaj vzpodbudno vremensko napoved za vikend, letošnja Crikvenica zame odpade...imam pa rezervirano sobo v hotelu Kaštel, če koga zanima lahko prevzame rezervacijo?

Uživajte v odlični tekaški družbi in lepo se imejte...srečno!...see ya :wink:


Od kdaj pa se ti bojiš vremena??? :shock:
#294611
Ne, ne sej ni problem v vremenu ampak v tem, da sem bil na žalost "primoran" narest en krajši tekaški post..danes že 10 dan!..še 7 dni me čaka :? ...če bi šel v Crikvenico pa verjemite, da bi vas težko samo gledal :wink:

Verjamem, pa da se kmal spet srečamo...ne glede na vreme :D ...see ya :wink:
#294648
Nekam čudno tiho ste v tej temi. Upam samo,da se niste ustrašili vremena :shock: No jaz že pakiram, tudi zimsko opremo :mrgreen:

Če bo držala TALE napoved, bomo mi vsaj soboto dopoldan izkoristili, v nedeljo pa bomo tako ali tako mokri, če ne od dežja pa od premagovanja Crikveniških klancev :lol:
#294657
V zadnjem času se je pojavilo nekaj sprememb: podaljšanje prijav, možnost dviga številk in plačila na dan tekme...
:arrow: Prijava za utrku:
Do subote,01.12..2012.godine u 20 sati isključivo on-line ispunjavanjem web obrasca na http://www.adria-marathon.eu/
:arrow:
Podizanje startnih brojeva:
Trg Stjepana Radića,Crikvenica, ured Turističkog društva Crikvenica od subote 01.12.2012.g od 08.00 do 22.sata. Moguće plaćanje startnine na licu mjesta.
U nedjelju na dan utrke do 9.00 sati, uz plaćanje startnine na licu mjesta.

Številke trenutno: 166 maratoncev, 452 half, 105 za takratko, skupaj 723 prijavljenih :clap:
#294677
živjo,
v Crikvenico ne grem(o), vremenksa napoved (in ne Vreme 8) ) je kriva.

Kseiniji sem napisal sledeče:
"Zdravo Ksenija,
Žal smo se v družini odločili, da se ne bomo udeležili maratona v Crikvenici. Na tako odločitev je najbolj vplivala vremenska napoved za nedeljo.
Zahvaljujem se vam za trud in rezervacijo!
Tako da mojo oziroma rezervacijo za troposteljno sobo ponudite, če je kdo zainteresiran.
Želim vam, da vam organizacija in izvedba uspe tako kot lani, ko je bilo super!"

Če kdo potrebuje sobo, naj piše kseniji na mail ksenija@via-mea.com
#294685
POZOR....... ZA VSE UDELEŽENCE KI BODO PLAČALI ŠTARTNINO OB DVIGU ŠTEVIKE

Tekačici (sestri Rutar), dobitnici priznanj iz leta 2011 sta mi odstopili 2x po 5 evrov popusta pri štartnini za letos. Sam imam že plačano, zato odstopam drugim. Rezervacij ne sprejemam, prva dva ki me najdeta v nedeljo v Crikvenici dobita bone.

Veliko sreče.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA