Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#342342
Medicius napisal/-a:
mojA napisal/-a:Hja, po mojem tekaškem planu iz začetka sezone bi rada tekla 3:30

Zavidljiv čas. Držim pesti, da ti bo uspelo.


Hvala,... upam, da ne bom vse zapravila na zadnjih 5 km. Zadnji dve leti se mi to dogaja :).

Srečno tudi tebi in držim pesti za vse !
#342346
mojA, ja, res zavidljiv čas. Jaz sem trenirala po programu za 4:00, pa ne vem, če mi bo dosegljivo. Pa ne zato, ker bi premalo (ali narobe) trenirala. Zaradi dolgih tekov (nad 30) in posledično manj hitrih treningov seveda nimam take hitrosti v nogah, kot leto, dve nazaj, ko sem brez problema polovičko tekla okoli 1:45. Jesenska testna rezultata na 21km, ki sta precej oddaljena od tega rezultata, sta me malo demoralizirala, zato kolebam, če se naj sploh postavim k zajčku za 4:00 ali pa raje kar v zadnji boks ;)

Srečno vsem. Vreme bo, kot kaže, po vsem tem deževju, idealno ;)
#342382
Imam eno vprašanje za sotekače iz LJ regije... v petek dopoldne bi šel prevzeti štartno številko, pozna kdo kakšno brezplačno parkirišče v bližini Gospodarskega razstavišča?
#342385
Jure18 napisal/-a:Imam eno vprašanje za sotekače iz LJ regije... v petek dopoldne bi šel prevzeti štartno številko, pozna kdo kakšno brezplačno parkirišče v bližini Gospodarskega razstavišča?


Za brezplačno dopoldne ne vem, so pa v ulicah cene 0,50 eur/uro. Popoldan po 17:00 pa brezplačno. Če ti to kaj pomaga.
#342394
Jure18 napisal/-a:Imam eno vprašanje za sotekače iz LJ regije... v petek dopoldne bi šel prevzeti štartno številko, pozna kdo kakšno brezplačno parkirišče v bližini Gospodarskega razstavišča?


Zadaj za Gospodarskim razstaviščem je rampa, cesta potem pelje do Pionirskega doma/SMG. Pol ure parkinga je brezplačno - številko torej lahko dvigneš, če pa boš še kaj po sejmu pogledal, bo pa že kriza :wink: .
#342527
Me zanima kdaj ponavadi odprejo Dunajsko cesto v območju železniške postaje oz. gosp. raztavišča v smeri Bežigrad? Da bi jo imeli zaprto do 16h je nesmiselno.
#342540
Je še kdo dobil poleg številke čip, kljub temu da je ob prijavi navedel, da ima lasten čip. Jaz sem opazil šele doma, ko sem odprl kuverto. Kodo (lastnega) čipa imam celo zapisano na številki. Kateri je zdaj pravi?
#342541
matej712 napisal/-a:Je še kdo dobil poleg številke čip, kljub temu da je ob prijavi navedel, da ima lasten čip. Jaz sem opazil šele doma, ko sem odprl kuverto. Kodo (lastnega) čipa imam celo zapisano na številki. Kateri je zdaj pravi?


Pa imej oba, da bo bolj 'ziher'. :clap:
Uporabniški avatar
 vencelj
#342575
Tukaj objavljam, ker med poročila pač ne sodi. Po zapisu izpred enega tedna, da me na LM ne bo, se je začelo dogajati in sem "skoraj bil"... http://vencelj-sportnik.blogspot.si/201 ... -2015.html
Sem pač počel nekaj, kar mi trenutno bolj ustreza in v okolju, ki mi bolj ustreza. Važno, da se dogaja in da migamo.
:juhuhu: :juhuhu:

LP, vencelj
#342578
matej712 napisal/-a:
majcka napisal/-a:Pa imej oba, da bo bolj 'ziher'. :clap:

Sem imel oba, in sem malo računal, da bo čas potem polovičen :lol: . Niso upoštevali :(


Šmenta no! Pa vseeno čestitke za opravljen izziv.
:laola :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA