Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#271241
Športno humanitarno društvo - VZTRAJAJ, NEVER GIVE UP organizira tekaški vikend paket
na Bledu v soboto 25.02.2012 in nedeljo 26.02.2012.S tekom bomo zbirali sredstva za pomoč dvema družinama v hudi stiski.
PRIZORIŠČE:Bled pred clubom Stop(pri hotelu Park)
DATUM:SOBOTA 25.02.2012 in NEDELJA 26.02.2012
PRIČETEK:začnemo ob 7:00 zjutraj do 19:00 zvečer
TRASA:krožili bomo okoli blejskega jezera po sprehajalni stezi (samo delček po cesti - vendar bo delna zapora)
DOLŽINA PROGE:tek je netekmovalnega značaja in dolžino prilagodite svojim zmožnostim in razpoložljivemu času , 1 krog je cca 6,3 km tako za občutek
ŠTARTNINA:za otroke in mladostnike v obliki plastičnih zamaškov, ki jih prinesejo s seboj
za odrasle v obliki humanitarnega prispevka po lastni presoji in zmožnostih
NAMEN:skupaj pomagamo tistim, ki zares potrebujejo našo pomoč, poleg tega se še družimo,spoznavamo in zabavamo
POSEBNOST:nekateri tekači bodo tekli 2x12 ur neprekinjeno in imajo vključeno kopanje v jezeru v nedeljo točno ob 12:00 :shock:
KONTAKT ZA INFORMACIJE:041-955-892 Primož
UDELEŽBA JE OBVEZNA!!! :D :D :D
#271247
PRIMOŽ GAŠPIRC napisal/-a:Ja Bernarda mogoče boš pa le uspela in prišla pomagat :D Bi te blo fajn fidt :D :D



Problem mi je prevoz.. :? .....vseeno sem mal daleč ..... javni prevoz./vlak, bus/ .....mogoče se mi kaj uredi do takrat...pa pridem z največjim veseljem :D
#271260
Primož, pridem pogledat. :wink: Sicer ne zjutraj ob sedmih, bom najprej še na kak kucl v bližini skočila. Pol pa krogec za relaksacijo.
Nazadnje spremenil Loni, dne 30 Jan 2012, 07:52, skupaj popravljeno 1 krat.
#271264
Oj!
Zaradi uvidevnosti do sprehajalcev tečem okoli jezera le pod večer , ko je le-teh manj.
Sicer pa se mi še ni zgodilo , da bi pretek krog okrog jezera in ne bi koga srečal.

Če pa bom lahko tekel in s tem še komu pomagal, se bom z veseljem pridružil čez dan . Oba dneva . Da nas bi bilo le čim več . :clap:
#271317
Loni napisal/-a:Primož, pridem pogledat. :wink: Sicer ne zjutraj ob sedmih, bom najprej še na kak kucl v bližini skočila. Pol pa krogec za relaksacijo.

:clap: :clap: :clap: Bravo Loni tkole se govori. :D Najprej mal u klance po ZALET pol te bo kar neslo okoli jezera :D :D :D HVALA IZ SRCA ZA VSO PODPORO :clap:
#271318
Radolca napisal/-a:Lepo, da se organizirajo taki dogodki :!:

Z drago prdeva kakšen krog odlaufat :!:

PS: okoli Blejskega jezera je pot krajša od šestih kilometrov :--

:clap: :clap: :clap: NI VAŽNA HITROST NE RAZDALJA , VAŽEN JE DOBER NAMEN IN DRUŽENJE .PA ŠE ISKRICE BOMO PRIŽGALI V OČEH.HVALA IZ SRCA ZA PODPORO :clap:
#271320
skrb napisal/-a:Oj!
Zaradi uvidevnosti do sprehajalcev tečem okoli jezera le pod večer , ko je le-teh manj.
Sicer pa se mi še ni zgodilo , da bi pretek krog okrog jezera in ne bi koga srečal.

Če pa bom lahko tekel in s tem še komu pomagal, se bom z veseljem pridružil čez dan . Oba dneva . Da nas bi bilo le čim več . :clap:

:clap: :clap: :clap: TALE DOBRA VOLJA MI JE PA ZELOOO VŠEČ....IZ TVOJIH UST V BOŽJA UŠESA... :D :D :clap: :laola
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA