Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#271551
1. Tek Celjskih knezov od Knežnjega dvorca do Starega gradu

AD Kladivar Celje organizira 7. aprila 2012 1. Tek Celjskih knezov, ki bo povezal dve pomembni zgodovinski lokaciji. Štart teka bo pri Knežjem dvorcu v središču Celja, od koder bo pot vodila tekače skozi historični del mesta Celja proti mogočnemu Staremu gradu, ki še vedno kraljuje nad mestom. Steza je dolga približno 4 kilometre z višinsko razliko okoli 160 metrov.

Za TFjevce ugodneje!


Od 1. februarja so odprte tudi predprijave na http://www.ad-kladivar.si/tek/.

Cena v predprijavi znaša 13 EUR (3 EUR manj za tiste, ki imajo lasten čip). V individualni prijavnici boste našli tudi polje, kjer lahko registrirani forumovci vpišete svoje uporabniško TF ime, s tem pa boste imeli za individualne prijave do vključno 28. marca tudi popust v višini 2 EUR. Za vas bo tako prijavnina namesto 13 le 11 EUR (oziroma 8, če imate svoje čipe).

Prvih 500 prijavljenih prejme spominsko majico!

Se vidimo 7.aprila v Celju :wink:
Nazadnje spremenil AD Kladivar Celje, dne 04 Feb 2012, 18:48, skupaj popravljeno 1 krat.
#271834
AD Kladivar Celje napisal/-a:
oranžni napisal/-a:jaz že poskušam s prijavo preko :hack: pa mi nekaj šteka :bum: neobičajna prijavnica pa mi ne gre :--(


Omogočena je tudi prijava preko obrazca na spletni strani. http://www.ad-kladivar.si/tek (prijave - spletna prijava) :wink:

Drugače se da obrazec tudi skopirati,daš na svoj maila, naslov je itak znan, ter pošlješ organizatorju. :)
#271838
bernarda napisal/-a:
AD Kladivar Celje napisal/-a:
oranžni napisal/-a:jaz že poskušam s prijavo preko :hack: pa mi nekaj šteka :bum: neobičajna prijavnica pa mi ne gre :--(


Omogočena je tudi prijava preko obrazca na spletni strani. http://www.ad-kladivar.si/tek (prijave - spletna prijava) :wink:

Drugače se da obrazec tudi skopirati,daš na svoj maila, naslov je itak znan, ter pošlješ organizatorju. :)
:clap:
#271920
Tudi jaz sem prijavljen :clap: samo škoda da ni objavljene lestvice prijav, da bi izvedel, če sem med prvimi 500-timi prijavljenimi tj. srečnimi lastniki majčke 1.TCK :hello:
#271947
oranžni napisal/-a:Tudi jaz sem prijavljen :clap: samo škoda da ni objavljene lestvice prijav, da bi izvedel, če sem med prvimi 500-timi prijavljenimi tj. srečnimi lastniki majčke 1.TCK :hello:

Lahko sporočim, da si lastnik majčke :wink: Glede na trenutno vreme vas je malo tako pogumnih, da ste že pohiteli s prijavo :D Se pa število prijav iz dneva v dan povečuje...
#271953
AD Kladivar Celje napisal/-a:
oranžni napisal/-a:Tudi jaz sem prijavljen :clap: samo škoda da ni objavljene lestvice prijav, da bi izvedel, če sem med prvimi 500-timi prijavljenimi tj. srečnimi lastniki majčke 1.TCK :hello:

Lahko sporočim, da si lastnik majčke :wink: Glede na trenutno vreme vas je malo tako pogumnih, da ste že pohiteli s prijavo :D Se pa število prijav iz dneva v dan povečuje...


Ja :cast: , sicer pa so priprave na Sežano v polnem teku, potem pa, logično, sledi Celje :clap: , ki lepo zapolni vikend pred Rušami :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA