Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#324610
Vabljeni že na tradicionlno 8. vzdržljivostno tekmo, imenovano 24 ur Sv. Primož nad Kamnikom, ki jo organizira Peter Uršič.

Kdaj: 9.05.2014 "petek"
Štart: vratarnica CALCIT ob 17. uri
Cilj: 10.5.2014 "sobota" okrepčevalnica na Sv. Primožu.
Štartnina: 15€ (na dan tekme)
Minimalno 6 vzponov.
Vpisuje se vsak sam v zvezek pri vratarnici, v okrepčevalnici vas vpisujejo drugi, vi se samo podpišete.
24 ur vam bo na voljo brezplačni čaj ali voda.
Po končani prireditvi vabljeni na pojedino (odojek, pohani piščanec, zelenjava....)

Zgodovina:

Moški:

-2007 Igor Alpner 19x
-2008 Andrej Vavpetič 20x
-2009 Andrej Vavpetič 22x
-2010 Jure Grmšek in Izidor Cimerman 22x
-2011 David Kadunc 24x REKORD :clap:
-2012 Igor Alpner 21x
-2013 Izidor Cimerman 21x

Ženske:


-2007 Darja Vavpetič 10x
-2008 Simona Trobec 18x
-2009 Marjeta Jensterle 17x
-2010 Mateja Pogačar in Sandra Prešeren 10x
-2011 Polona Mlakar 16x
-2012 Mojca Flerin 19x
-2013 Helena Križanec 1971 20x REKORD :clap:

:clap: :laola :clap:

Ob prijavi (15€) poveste, kaj ste, TEKMOVALEC ali POHODNIK!
Npr: Jože Novak "pohodnik" oz Jože Novak " tekmovalec"
Tako ob prijavi dobite številko in oznako "P" oz. "T"
Po tekmi, v soboto ob 17 uri, tudi uradna razglasitev.


Kategorije:


1,2,3 moški "P"
1,2,3 moški "T"
1,2,3 ženska "P"
1,2,3 ženska "T"


Če bosta imela dva enako vzponov, bo boljši tisti, ki bo prišel prvi v cilj.
Še vedno pa velja +10, kar pomeni, da je cilj odprt nekje do 17:10.(To velja samo za pohodnike) Tekmovalci imajo zaporo ob 17:00.

Vse informacije na tel: 041/353-513 Peter Uršič

Vsak udeleženec, ki naredi vsaj 6 vzponov in plača štartnino, bo prejel ... NE NE, ni majica, naj ostane presenečenje! :--

Slika
#325267
Živijo,

v izogib nesporazumom - torej predprijava ni potrebna oz. se prijavimo na licu mesta?

Ker se te prireditve še nisem udeležil, me zanima tudi, kako je z okrepčevalnicami, torej voda in čaj sta zagotovljena, zanima pa me, kako je z ostalim.

Hvala,

Mitja
#325271
Prijave so na dan tekme, ponavadi se začnemo zbirati kako uro pred štartom. Okrepčevalnica na Primožu je odprta ves čas tekme, drugače prakticiramo, da imamo spodaj pri Kalcitu, ali pa kje vmes vsak svojo okrepčevalnico v avtu v hladilni torbi. Med tekmo te osebne okrepčevalnice nudijo toliko zaloge, da tudi če je kdo brez vsega preživi. Po koncu tekme je za malico poskrbljeno na cilju, pa žejni tudi nismo. Malo za spomin :D film iz leta 2012, da osvežimo kaj se je dogajalo dve leti nazaj


http://www.youtube.com/watch?v=Wl902NigqrY

LP Andrej
#325300
gore napisal/-a:@makalu - ti si bolj pri koritu - ker očitno cvalentija ni, daj mi ti odgovori :D


Torej, nisem Makalu vendar upam, da bo odgovor pravi :D Pohodniki so tisti, ki skozi celo leto obiskujejo Sv.Primoža in se vpisujejo v zvezek ter na koncu leta glede na število vpisov tudi prejmejo priznanja in se imajo tekom leta tudi neznansko lepo ob srečevanju in druženju :clap: Tekmovalci pa so tisti, ki tega ne počnejo oz. jim zbiranje vpisov čez leto ni glavni namen. Tekmovalec pride mogoče le enkrat na leto in to je na 24ur Sv.Primoža. Seveda se ima ob tem prav tako kot pohodnik, neznansko lepo :lol:
Pero in ekipa vsako leto poskrbi, da je dogodek na visokem nivoju. Prav posebnega tretmaja in podpore se mi zdi, da so deležni novinci in tekmovalci iz bolj oddaljenih krajev, in ki so mogoče celo prvič na tekmi :laola
Makalu? Njemu in familiji pa svaka čast za beleženje zgodovine in za mnoge pozitivne komentarje, ki znajo narisati nasmeh :D
SREČNO!
#325301
matej-jethro napisal/-a:Seveda se ima ob tem prav tako kot pohodnik, neznansko lepo :lol:


Tole lahko potrdim :D . Jaz sem lani prišla samo za en vzpon delat družbo prijateljici, pa sem šla gor kar trikrat. In sem bila tako prevzeta s pozitivno energijo, ki se je tam pretakala, da bom letos zraven. Kot tekmovalka :D .
#325305
Matej-jethro, zdaj me pa samo še bolj vleče na Primoža :)

dosedanje izkušnje na podobnih prireditvah (Valvasorjeva osmica, 8 ur Slivnice, 12 ur rekordna Šmarne gore) so več kot pozitivne, celo navdušujoče, hkrati pa si po predčasnem zaključko 100majlerice po Istri prejšnji mesec prav želim enega takšnega žurerskega ponočevanja :wink:
#325310
gore napisal/-a:Evo - še tisto okrog "presenečenja" izvemo (če je potrebno vsaj šestkrat opraviti vzpon ali ne), pa bo :D


Pa daj no, če bom jaz prišla 6x, boš pa ti tudi. Ma to tam kar samo leti :wink: !

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA