Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

 TONEK
#343376
Za prijatelja kupujem prijavnino za omenjeno tekmo.
Interesenti kličite na tel. št. 041/723-391.
Hvala
 TONEK
#343493
Prijatelj je imel srečo in našel rešitelja. (da sem imel vsaj malo družbe med samimi mladci)
Če potegnem črto (letos in lani) je to vse prej kaj drugega, kot tekma. Druženje mladih, bučna glasba, čvekarija. V lepem vremenu bi se lahko celo obneslo, tako pa smo se v mrazu in sneženju stiskali v šotoru z grelci stran od dogajanja. Prisoten si moral biti že pred deseto uro, čeprav se je tvoja tekma začela šele ob enih. Štartali smo po sistemu kronometra, vendar je bilo vse skupaj močno po kavbojsko. Če si se prijavil na dan tekme, si dobil za 40€ majico, pločevinko red bulla, nekaj čokoladic, mini mleko in piškot s svežimi malinami, ki ga je žena s slastjo pojedla, ter kup reklam. Očitno so premalo pokasirali, saj za ekstremni Step Up niso uspeli sestavit starostnih kategorij. Nagrade so bile --- mleko. Dvigala za sestop v pritličje nam niso zaračunali :D
Uporabniški avatar
 majcka
#343500
TONEK napisal/-a:Prijatelj je imel srečo in našel rešitelja. (da sem imel vsaj malo družbe med samimi mladci)


A je potem ta rešitelj (predvidevam da Marjan) kaj navijal zanj???
 TONEK
#343501
Maja, žal ga nisem videl, pa tebe tudi ne. Valentina, hvala za rezultate.
Uporabniški avatar
 majcka
#343509
TONEK napisal/-a:Maja, žal ga nisem videl, pa tebe tudi ne. Valentina, hvala za rezultate.


Jaz bla na Rašici. :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA