Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 Filipid
#37277
MajdaPR napisal/-a:Kdaj bo letos grosupeljski tek? :oops:


Na uradni spletni strani ne piše še nič.
Poglej pa tale link:
http://iss.spic.si/iss/spic.rz_priredit ... v_id=20905
 PPoce
#37360
3. in 4. junij 2005
LD
 PPoce
#37362
Na mojo žalost brez mene.
Lep dan
 Nataša
#37373
ero napisal/-a:škoda. jaz bom pa ravno zaradi Grosuplega spustil Plitvice...


jaz tud :wink: je blo lani tko slabo vreme, da Plitvic v bistvu še vidla nisem...upajmo letos na boljše v Grosupljem.
Uporabniški avatar
 mirko1
#37381
kaj pa tek čez pohorje?kot gorski tekač ne bi smel niti podvomiti katerega teka se bom udeležil,vendar mi je 24 ur velik iziv.kakšen nasvet?
lp,mirko
Uporabniški avatar
 bigfrik
#37401
Zna bit da se bom tud jest spet prisel mal matrat tja! :roll:
Uporabniški avatar
 MajdaPR
#37427
PPoce napisal/-a:3. in 4. junij 2005
LD


Skoda, da sem se ravno dva dni nazaj prijavilja na dvodnevni pohod po Velebitu in to 4. in 5. junija.

Upam, da se tek zacne ze dopoldan 3. junija, ker imam takrat prost dan, vendar ne vem kako bom potem sposobna še dva dneva vandrat po Velebitu.

Res škoda, da je ravno na ta dan. :cry: Groupeljskega teka sem se res veselila.
Uporabniški avatar
 Barb
#37436
MajdaPR napisal/-a:Skoda, da sem se ravno dva dni nazaj prijavilja na dvodnevni pohod po Velebitu in to 4. in 5. junija.

A ne moreš več odpovedat :?: :roll:

Pa 4.06.2005 so tudi Bevke, a ne :cry: a jih ne bi prestavil za en teden :?: :arrow:
 Ninocka
#37451
Se mi zdi najbolj odštekana in privlačna tekaška prireditev. Všeč filozofija prave demokratične izbire: imaš 24 ur, pa sam izbiraš starte, pa vmesne dolžine, pa počitek....skratka super ideja.
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#38934
Ja letos pa bo zelo zanimivo ko bo trajalo od 18h zvečer petek 03.06.2005 - 04.06.2005 18h zvečer.
A ni to super zvečer začnemo, zvečer končamo kot naročeno bo :lol: .Zdej mora biti sam še lepo vreme pol pa bomo videli kaj bo.
Bomo probali odteči en dober rezultat minimalno boljšega od lanskega :lol: :lol: :wink: .
ČAO!
Uporabniški avatar
 bajoo
#39051
Kaj mislite koliko bo letos udeležencev na 24 urnem TEKU SREČE, v GROSUPLJU.

Organizator se je še vsako leto potrudil da so bili tekmovalci oz. tekači zadovoljni.

To jim želimo tudi letos!
:P :P

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA