Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

TONEK
Zares glupo. Vsaj za takratki razdalji bi morala bit podelitev v soboto. Sicer pa se na srečo zadeva mene ne tiče. :D
Uporabniški avatar
 zz topka
Danes sem šla na mojga in vsaj, kar se tega "mojga kosa" poti tiče, je lepo označen. :clap:
IMG_20190509_173355 (1).jpg
IMG_20190509_173355 (1).jpg (206.98 KiB) Pogledano 2333 krat

Ampak, na žalost so ravno danes začeli kmalu (100m) nad cerkvijo v Velikih Žabljah kopati za elektriko in vodovod.... in je zadeva zelo mastno blatna.... zato, UTVV 50-ka, ko boste hodili proti gor, ne se pustit zavest, misleč, da je skopan kupček lepo hodljiv :shock:
čisto živo blato je. Stopiš noter in si do kolen v sosu. :twisted:
Dejte se držat skrajno, skrajno desno,...tam je kolkor tolk normalno...
no, sej do sobote se lohk še kej posuši... a, beseda ni konj... :D
IMG_20190509_173648.jpg
IMG_20190509_173648.jpg (106.32 KiB) Pogledano 2333 krat

Srečno!
Uporabniški avatar
 Loni
Daj pustit kak kramp tam, da se bomo lahko ven odkopali :D .
Uporabniški avatar
 zz topka
Na žalost... :evil: sem bla zdej gor...in sem vprašala, če mislijo tudi jutri delat,...seveda je bil odgovor DA.
In danes se pa niti mimo ne da, ker je vse s cevmi zagiftano...
po mojem bi blo fajn, da je kdo od prostovoljcev takrat tam? :shock:
(Še najbolje bo, če jo ( tam, na betoniranem ovinku) pičiste skozi vinograd in ko pridete na drugem koncu ven, zavijete levo proti gor nazaj na pot. ... da ne bom jast kaj kriva, samo študiram :roll: )

In še bolj žalostno,... ko prideš že na vrh poti, k se združi s potjo, ki prihaja iz Vrtovč, morate vi na levo. Sinoči ( ob 18. uri so tam ŠE BILE tri zastavice, ki so usmerjale, kam ....danes zjutraj jih ni bilo več. Sem žalostna, da obstajajo tudi taki osebki.... :--( :twisted:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA