Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

Uporabniški avatar
 Barb
#41315
Napaka v naslovu :!: :arrow: Tek je 24.06.2005 :roll:
 jakaski
#41316
:oops: :oops: :oops:

avtomatizem je delal:) a se da kako spremenoit??
Uporabniški avatar
 Vlajko
#41317
Era lepo popros. :idea: :wink:
 jakaski
#41318
Pa tok dober namen sm mel... prva tema ki sem jo odprl, pa se je tole zgodil... :oops: sm poprosu upam da bo čim prej uredil.

p.s. če ne drugo je bil pa vsaj odziv zelo hiter :D
Uporabniški avatar
 Manika
#41322
Lahko sam popraviš naslov. V postu, ki si ga napisal, klikni Uredi in potem popravi naslov.
Uporabniški avatar
 ero
#41336
Ero je pa še vključil zastavico 'ne prezri' :wink:

in glede na to, da sem član celjskega društva maratoncev, ki organizira ta tek, vas v našem imenu vljudno vabim, da se ga udeležite. ne bo žal!
 jakaski
#42902
zdej se pa zadeva že zelo bliža... jst sm se odloču da se odpravim v celje pa me zanima, če se še kdo iz ljubljane odpravlja da bi se loh kej za prevoz zmenil?
 snezni_tekac
#42908
Fantje iz Celja ne morem kaj da se ne oglasim, pa brez zamere.
Na Celjski maraton drzavnosti imam prav lepe skoraj otozne spomine.
To je bila moja prva preizkusnja na 42km ( se v casih ko 42km ni bilo 42km ampak je bila proga malo zimprovizirana ) ko je zmagoval in hodil na ta maraton lovit olimpijsko normo eden tekac iz BiH...mislim da sem tam nastopil prvic tm nekje okoli 1999.leta.

Skoda da nimate vec dveh krogov ampak tudi. Ob Savinji je vedno lepo teci.

Zal imam ene druge nacrte za tisti weekend ampak vsekakor upam da se vidimo na avanturi Celje-Logarska ( letos upam da bo ze sestic ).

Se nekaj nekje sem nekaj pisal ( ce se tukaj oglasate clani kluba Celjskih Maratoncev ) bi se enkrat izrazil zeljo da 75km proga spremeni v 100km z idejo da v Solcavi 100kilometrasi obrnejo na desno na panoramsko cesto pa pridejo v Logarsko dolino preko MAtkovega kota ( pod kriziscem za Pavlicevo sedlo ). Kaj pravite?

Tako ne bi rabili hoditi v Biel po 100km izziv. No ne bi nic imel proti ce bi Savinjo pretekli od izliva do izvira ( verjamite sem ze inidividualno to poizkusil ) ampak sem videl da je kar problem kaksen stampedo speljati od Zidanega mosta preko LAskega in istati na istem bregu Savinje ( brez vecjih stroskov ).

Vsekakor upam da boste tudi letos speljali Celje-Logarska in da boste dobili strateske sponzorje da vam maraton ne bo v rdecih stevilkah.
Lep pozdrav navdusenega udelezenca Celje-Logarska.
 PPoce
#42942
Celje je bil tudi moj prvi maraton - ko je bil 42 kilometrski krog in mislim da je bilo vedno vroce za znort. Pol so pa se 2x21 ukinil.
Odlicno je bilo ko si kombinacijo Zelezna kapla -> Preddvor + Celje oddelal v 2 dneh.
In maximalno podpiram idejo o 100tki Celje - Logarska. Se kr zdele prijavim.
LD
Uporabniški avatar
 pettr
#43260
no, zdej se pa moram oglasit!

Nikjer ne vidim nikogar ki bi rekel da bo šel na ta tek državnosti...
Ali bo res celotni forum manjkal?

Torej,da branimo častne barve, IgorOK in jaz, prideva!
In udariva svoj prvi polmaraton!!!

Se nama pridruži še kdo?
:?:
Uporabniški avatar
 Barb
#43262
pettr napisal/-a:Ali bo res celotni forum manjkal?
In udariva svoj prvi polmaraton!!!
Se nama pridruži še kdo?
:?:

Kdo je to reku, da nas ne bo :shock: :P :wink:
Če bosta tekla pa prvi polmaraton, pol pa že moramo prit :wink:
See you soon :P :wink:
Uporabniški avatar
 cherry5
#43266
jst bom tudi tam, sicer ne bo polmaraton, bo padla samo 10ka :oops: , ampak se vidimo!!! :laola
Uporabniški avatar
 alan
#43279
Pettr napisal/-a:In udariva svoj prvi polmaraton!!! ...


Potem pa itak pridemo! :shock: Tega pa nebi rad zamudil!

A vama lahko vodo in prigrizke nosim??? Pa sencnik, ce bo treba... :D

Carja sta, itak...! :D
Uporabniški avatar
 GaGa
#43285
pettr napisal/-a:Torej,da branimo častne barve, IgorOK in jaz, prideva!
In udariva svoj prvi polmaraton!!!


Držta se :D :wink: sej v dvoje vama bo lažje... pa vsi bomo držal pesti, da se vama čim bolje izide :D !!!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA