Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#95768
Športno društvo Avgust Gašperin Stara Fužina vabi na 10. jubilejni Tek štirih srčnih mož okoli Bohinjskega jezera.

Kraj in čas prireditve: Bohinj, 12. avgust 2007 ob 10:00 (Prireditveni prostor Pod Skalco)
Organizator: ŠD Avgust Gašperin Stara Fužina

Prijave: preko prijavnega obrazca na spletni strani ali na dan prireditve na štartnem prostoru Pod Skalco, od 8:00 ure dalje.

Štartnina
10 € v predprijavi
15 € na dan prireditve

Proga: Dolžina proge je približno 12 km. Poteka okoli jezera v obratni smeri urinega kazalca.

Kategorije

Moški:
do 30 let - 1978 in mlajši
30-40 let - 1968-1977
40-50 let - 1958-1967
50-60 let - 1948-1957
60-70 let - 1938-1947
nad 70 let - 1937 in starejši

Ženske:
do 30 let - 1978 in mlajše
30-40 let - 1968 -1977
40-50 let - 1958 -1967
50-60 let - 1948 -1957
nad 60 let - 1947 in starejše

Otroci:

NETEKMOVALNI TEK - enotna kategorija

Več informacij dobite na spletni strani!
Nazadnje spremenil Stormrider, dne 26 Jul 2007, 20:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 BoF
#96308
Čakej mal! A ni to včasih imel Klub Novice Exrtreme na čez al kaj? Kakšen Avgust je pa zdaj to? A je to ista prireditev al druga? Al so drugi prireditelji al kaj?
 Iggy77
#96315
Tukaj Blejci nimajo kaj veliko zraven, tukaj se je Klub Polet odločil, da malo ponagaja Bohinjcem. Verjetno niso več prišli skupaj ...

Drugače je pa na Bledu eden in edini pravi tek: Nočna 10ka :)
Uporabniški avatar
 Fotr
#96317
Gorenjski turistični kraji s slabo koordinacijo pri organizacijah tekov sami sebi delajo škodo. Tako bosta 12. avgusta teka okoli Blejskega in Bohinjskega jezera, 15. avgusta pa še Kranjskogorska desetka. V treh dneh trije teki, dva na isti dan.
Če gre tukaj za nagajanje najbolj nagajajo samemu sebi, ker se ne znajo ali ne morejo dogovoriti.
 kovit
#96324
Iggy77 napisal/-a:Tukaj Blejci nimajo kaj veliko zraven, tukaj se je Klub Polet odločil, da malo ponagaja Bohinjcem. Verjetno niso več prišli skupaj ...

Drugače je pa na Bledu eden in edini pravi tek: Nočna 10ka :)

jest sem se pa odloču da ponagajam kar vsem in me ne bo ne v bohn ne na bled oni nej si pa kr še naprej veselo nagajajo :)
Uporabniški avatar
 mitjas
#96328
Fotr napisal/-a:Gorenjski turistični kraji s slabo koordinacijo pri organizacijah tekov sami sebi delajo škodo. Tako bosta 12. avgusta teka okoli Blejskega in Bohinjskega jezera, 15. avgusta pa še Kranjskogorska desetka. V treh dneh trije teki, dva na isti dan.
Če gre tukaj za nagajanje najbolj nagajajo samemu sebi, ker se ne znajo ali ne morejo dogovoriti.


Ne vem če gre slabo organizacijo, bohinjski in kranskogorski tek sta v teh terminih že kar nekaj časa :!:
Poletovci oz Novice Extreme so ponavadi sodelovali z bohinjskimi organizatorji, letos so se pa menda skregali :?
In zdej delajo na isti dan in uro svoj tek okrog blejskega jezera :shock: :bum:
Za povrhu pa še slab mesec po nočni 10ki :shock:

Vitezi težav z odločitvijo kam it nimamo! Gremo v Bohinj :!:
 Jožko
#96332
Ja je res škoda, in stari pregovor, ki pravi, da če bi fovšija gorela ne bi nucali drv drži 300%. Škoda, da smo tako majhni pa tako srboriti eden do drugega, tujcem pa bi naredili vse, da bi bili zadovoljni z nami in pri nas. Je pa tudi res, da je bilo toliko kritik lani na tek okoli Bohinjskega jezera, da je čisto pravilno, da ga "Fežnarji" organizirajo sami in to tko kot se zagre. Jest pridem, če le na umrem od vročine! :toast:
 mojA
#96334
Lani v Bohinju je blo prov luštn - kritke gor al dol, letos gremo spet al v Boginj al pa KG, če se bo le dal.
Za nočno 10ko mi je pa zelo žal, ker nismo mogl pridt- DRUGO LETO :D !
Uporabniški avatar
 Dule
#96350
Sem prejel od organizatorja tudi pisno vabilo tako, da se po treh letih neudeležbe (nazadnje l.2003) zopet udeležim tega lepega teka okoli Bohinjskega jezera.

Mene prav nič ne moti da sta dva teka istočasno, se bodo organizatorji še bolj trudli, saj veste dober glas seže daleč slab pa še dlje :wink:

Parkirišča bodo zagotovljena in brezplačna!
Za okrepčevalnice na progi in v cilju bo poskrbljeno !
Vsi tekmovalci tekmujejo na lastno odgovornost.
Med tekmovanjem bo poskrbljeno tudi za zdravniško oskrbo.
Vsi tekmovalci bodo nezgodno zavarovani.
Uporabniški avatar
 želva
#96351
Iggy77 napisal/-a:Drugače je pa na Bledu eden in edini pravi tek: Nočna 10ka :)

Zadnjih nekaj let je bil edini tek okoli Blejskega jezera tisti v septembru, ki ga je mislim organiziralo TD Bled. O njem je na forumu tudi nekaj napisano in je bil zelo prijeten tek. Letos je na koledarju 16.september kot Bolle tek.
Je imel pa ta tek tudi otroško kategorijo do 15 let (na isti razdalji), polet pa straši z nekim netekmovalnim tekom za otroke. Otroci so navadno najbolj tekmovalni tekači (predvsem tekma jim je razlog za tek) in jih netekmovalne in malo postrani organizirane stvari (naprimer LM) ne navdušujejo. Tudi za dolenski pokal kljub organiziranim tekom za otroke rezultatov otroških tekov na internetu vztrajno ne objavljajo. Morda pa otroci tega niso vredni (glede na to da ni startnine)?
LP Martin
Uporabniški avatar
 sosed
#96358
na dan prireditve znaša štartnina za 6km dolgo traso okrog blejskega jezera 20€?!? a se hecajo al sem jaz narobe prebral? svašta...

(upam, da je v darilni vrečki poleg majice in čipa tut kuverta s čekom za 15€!)
 007
#96367
Fužnarji baje niso bili zadovoljni z izkupičkom 50% od pobrane štartnine, s tem, da je vse stroške nosil Polet, fužnarji so pa dali 10 redarjev! (zračunajte koliko je prišlo na enega!) V bistvu je ta termin od Poleta, le da so ga prenesli na Bled.
Seveda je proga okoli Bohinjskega jezera bolj atraktivna, predvsem pa daljša, vendar z Bohinci je težka....... :roll:
Uporabniški avatar
 tae
#96369
Sosed, če se prijaviš in plačaš prej:

Startnina je 10 evrov, kavcije za čip ni. Člani Kluba Polet imate poseben 30-odsotni popust na prijavnino, ki tako za vas znaša samo 7 evrov

Na dan prireditve pa velja tvoja varianta.
Uporabniški avatar
 vencelj
#96372
Niti malo mi niso všeč takele zdrahe, prinesejo lahko veliko škode, koristi pa nikomur nič.
Na blejskem teku sredi septembra (en teden po SAM-u) sem tekel zadnji dve leti in ni bilo slabo, tudi v Bohinj me je nekajkrat zaneslo (eno leto so nas presenetili z 8 km progo po levi strani jezera in me je kar malo minilo), ampak s prijavnino so pa res kar pretiravali. Atraktivna proga, organizacija malo manj. Tekel sem tudi na 1. nočni 10-ki, super.
Kaj pa letos? Če kam, potem v Bohinj. Tam sem bil vedno le zaradi proge, sedaj upam na izboljšanje organizacije.
Zdrahe prepustite politikom, pridobitništvo gospodarstvenikom (in, žal, vrhunskemu športu), rekreativcem pa pustite, da v miru počnejo tisto, kar jih veseli. Ko vas spregledajo, ne boste imeli za koga organizirati, ker bodo sami naredili selekcijo, kam iti, koga pa se je bolje izogniti.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA