Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
 tex
#36874
Zdravo Alesa,
morda na samem začetku kratka predstavitev, da nisem Tex, ampak njegova žena Tina :twisted: . Po tistem, ko se mi je mož izneveril in me ni vzel s seboj med trojke :evil: , sem že skoraj obupala, da bom na trojkah sploh sodelovala. Ja, z veseljem bi se pridružila ekipici. Moja brzina je ravno okrog 6 min/km kar je morda kar spodobno za letnik izdelave 1967. Zadnji pretečeni km v Sežani 8 v 46.16 min :oops: . Torej :shock: ??
 mojA
#36937
Draga TIna! Še ena taka ! Se je to tudi meni pred leti zgodilo, češ, da sem preslaba. Žal nisem dobila drugih sotekačev, pa sem šla kar sama brez številke - na 12. Pridno treniraj. Moj mi danes namreč tega ne more več reči, letos sva skupaj v ekipi že tretjič (na 28) in do sedaj nisem bila nikoli najšibkejši člen! :twisted: Kar pokaži mu kaj se to pravi ! :twisted: :twisted: :twisted: :wink:
 laufar
#36939
Ja kva mate pa to za ene desce? 8)
Uporabniški avatar
 Franček
#36940
A so lahko mešane ekpipe?
Sem možakarček letnik 1966, pa tud 6 min/km bi blo zame čist zadost.
 laufar
#36941
Ejga, ejga, kva pa b ti rad? Mešano, a, dve punci pa ti, ane, vsak hudič bi, sam nč nau! (Upam, sej veš foušija.....) 8)
 mojA
#36945
MEŠANE, MEŠANE TROJKE SO "IN".
MI TRIJE SMO NAJBOLJŠI PAR! :wink:
DVA MOŽAKARČKA PA ENA ŽENIČKA. JE PA LAHKO TUDI OBRATNO - SAMO POTEM BI SE PA MOŽAKARČKU RES HUDO PISALO. BI GA MOGLI ČEZ CILJ KAR ŠTUPORAMO PRTROGAT! :?

Se mi dozdeva, da že imate trojko! Čimprej na skupni trening. Samo da se ne bo kdo odneveril :lol: :?:
Uporabniški avatar
 Franček
#36950
Ja če me Aleša in Tina sprejmeta, potem gremo res lahko kr kmalu na "probo."
No Aleša in Tina, povejta?!
Uporabniški avatar
 IgorOK
#36953
Sva dva in potrebujeva tretjo :oops: , za mesane trojke.
Na vipavskem teku sva tekla slabih 56min/9,3km.
Na zmago ne racunava :lol: :wink: , pac pa na dobro druzbo!


Sva jo ze nasla! :lol:
Uporabniški avatar
 copka
#37627
:oops: tudi jaz nekako iščem ekipico :oops:

Ker so se vsi poznani izneverili, sem že skoraj obupala nad trojko. Ko pa sem prebirala to stran sem ugotovila, da nisem edina, ki je tako ali drugače izvisela :evil:
Če ima kdo še kaj placa, se bom rade volje pripopala. :P Na kraškem maratonu je bil moj čas 41:11. Sicer pa (tako kot večina tukaj previdevam) ne grem na zmago, ampak na zabavo :D

Lp
 mojA
#37686
No, izgleda, da mene čakate. :wink: Torej še ena trojka : IgorOK 2 + 1 copka! Čimprej na skupni trening. :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA