Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#124602
tae napisal/-a:INOT = napisal
Za 12 pa se mi zdi Tae malo prehiter zame in ne bi rad bil najšibkejši člen v trojki. Se pa javim za rezervo, če ne najdete nikogar drugega.

Ja Zdravko 1 krog 12k za ogrevanje, 2. krog 12k na full in 4km izteka. :D :lol:

Tae, lahko ti rečem, da si res hiter. Ta odgovor je priletel v trenutku. :shock:
Uporabniški avatar
 INOT
#124612
tae napisal/-a:Po mojem bi bila kar zanimiva trojka
- INOT
- obivankenobi
- tae

2 moja frenda in konkurenta.

Ali se bo rezerva INOT kaj premislila ? (en teden pred najino stavo bi lahko drug ob drugem videla kje sva s pripravljenostjo)


Kot sem že napisal, če ne boš našel dveh šprinterjev lahko vskoči tud počasni štajerc :lol:
Uporabniški avatar
 tae
#124616
tae napisal/-a:

Tini :arrow: zaradi maratona v Trstu gre na easy
Obivankenobi,
Kovit :arrow: zaradi maratona v Trstu gre na easy
Zajc :arrow: že v drugi ekipi
Vencelj :arrow: ne gre na Trojke



Do 1. maja še počakamo, če se bo slučajno še kdo javil, drugače Inot bi te prosil, da vskočiš.
Uporabniški avatar
 veter v laseh
#124618
Tek trojk se hitro približuje :idea: . Ekipa:

miciM in veter v laseh

pa potrebujeta še en člen v tej verigi. Zato pozivava kogarkoli (žensko ali moškega tekača), da se nama v tem teku (pričakovan čas za tek na 12 km je okrog 1 ure) pridruži.

Glas ZA udeležbo potrebujeva čimprej. :lauf:
Nazadnje spremenil veter v laseh, dne 14 Apr 2008, 10:26, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 zdejan
#124707
No pa kdaj je ta tek trojk? Ima kdo kakšen razpis? In kaj se tam dela (sem pač nevednež)?
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#124710
tae napisal/-a:Po mojem bi bila kar zanimiva trojka
- INOT
- obivankenobi
- tae

2 moja frenda in konkurenta.

Ali se bo rezerva INOT kaj premislila ? (en teden pred najino stavo bi lahko drug ob drugem videla kje sva s pripravljenostjo)


Če bomo tekli mi trije, bi se naša trojka, glede na to, da ponavadi tekmujemo med seboj lahko imenovala TF KONKURENCA :ignore: :wink: , samo ideja :idea:

Lp!
Uporabniški avatar
 tae
#124717
Obivankenobi, jaz se strinjam s predlaganim imenom. Tretjega člana uradno še iščemo, če ga do 1. maja ne najdem, ponovno zapiham na dušo štajerskemu kameratu.
 eggy
#124725
Oii!

Tokrat pišem v imenu svojega brata, ki.....ja, ne vem zakaj, ampak.... uradno ni član foruma. Nekdaj kar strasten tekač, potem ga je obšla neka čudna misel in se mu je zazdelo, da tek ni zanj. Moram rečt, da je nekako on kriv, da sem jaz sploh začela tečt in sem mu za to zelo hvaležna.

No, pa ko sem že rekla, da (po njegovih navedbah) tek ni zanj, se mu še vedno ni popolnoma odpovedal in......ja, je še vedno precej hitrejši od mene. Nazadnje sva merila moči v Sežani in.... pravzaprav nisva merila moči, ker je bil precej pred mano v cilju.

No....ta moj nesrečni brat se je sedaj spomnil, da bi pa on tudi trojke tekel. In to izključno tako, za zabavo. Šel bi na kratko progo, to je na 12 km. Pa se je obrnil name in me prosil, če mu "zrihtam" trojko, ker je on silno bizi.

Tako dragi moji: Če bi kdo šel na kakšno čisto rekreatino 12-ko, bo vesel, če se mu javi na e-mail naslov: bostjanmatos@gmail.com
Menda je trojka lahko tudi mešana. Koliko pa misli se it res "rekreativno".... pa res ne vem.

Hvala!

lp,eggy
Uporabniški avatar
 BoštjanG
#124730
INOT napisal/-a:Kot sem že napisal, če ne boš našel dveh šprinterjev lahko vskoči tud počasni štajerc :lol:


Inot, a se pridružiš pri igricah v troje na 28km? Zaenkrat sem še samski. :rol: Tempo zmeren, zadnjih 100 metrov gremo pa na prehitevalni pas. :lol:
Uporabniški avatar
 veter v laseh
#124788
semjul napisal/-a::D
če velja 1 ura za 12 km, sem za

:D

UMIKAM PONUDBO

očitno kdorkoli le ni kdorkoli :wink:

prijeten tek z vetrom v laseh želim :D


:shock: :?:
Uporabniški avatar
 INOT
#124790
BoštjanG napisal/-a:
INOT napisal/-a:Kot sem že napisal, če ne boš našel dveh šprinterjev lahko vskoči tud počasni štajerc :lol:


Inot, a se pridružiš pri igricah v troje na 28km? Zaenkrat sem še samski. :rol: Tempo zmeren, zadnjih 100 metrov gremo pa na prehitevalni pas. :lol:


Do maja še čakam Taetovo ponudbo.
Drugače kot na polno pa jaz ne grem. Tekma je tekma :wink:
Uporabniški avatar
 tae
#124797
INOT napisal/-a:
Do maja še čakam Taetovo ponudbo.
Drugače kot na polno pa jaz ne grem. Tekma je tekma :wink:


Taetovo, se pravi mojo ponudbo, hmmmmm :?:

Da malo obnovim dogodke in odmeve:
1. ljudstvo je predlagalo trojko: ales, inot, tae z imenom "Stavim da"
2. jaz sem se takoj strinjal, ales se je umaknil zaradi določenih razlogov, inot se je javil za rezervo, če ne najdemo drugega
3. nato sem jaz pozval Tinija, kovita, obivankenobija, zajca in Venclja, če se mi kdo pridruži
4. obivankenobi ostal, ostali so odpadli
5. 1. maj sicer še ni, javil se mi ni nihče, poklical sem še 2 svoja frenda, ki vem kakšna tekača sta, samo nista iz foruma, pa tudi nista za stvar
6. INOT, očitno si postal zelo iskana oseba, saj se zdaj že 2 grebeva zate

In zdaj ključno vprašanje: "Kaj ti lahko ponudim?"
- podkupovanja se ne gremo, torej ne sme biti nič materialnega in otipljivega, pravzaprav niti vidnega
- tik pred najino stavo, bi imel na tem teku slabo urco časa za analiziranje nasprotnika, lahko ugotoviš, kje so moje šibke točke, kje boš imel prednost, kako diham, kako štartam, kako delujem (saj veš profiji si tudi pred dvobojem ali tekmo ogledajo posnetke nasprotnika). To je to, drugega ti žal ne morem ponuditi. Na koncu bo odločitev tvoja.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA