Forum za podporo vsem, ki vas zanima karkoli v zvezi s Pohodom, Tekom trojk, ...
Uporabniški avatar
 tomi
#124799
Tae, pravi profiji se ne obremenjujejo z nasprotniki!!
Uporabniški avatar
 MihaPR
#124804
Jih pa spoštujejo in proučijo ;)
Uporabniški avatar
 iverson
#124805
No če še kdo potrebuje, kakšnega za dolgo trojko s časom tam 2:25 do 2:30 se rad pridružim. Se bom raje še malo šparal pred maratonom v Radencih, tako da bo tole bol na izi tek.
Uporabniški avatar
 INOT
#124812
tae napisal/-a:
INOT napisal/-a:
Do maja še čakam Taetovo ponudbo.
Drugače kot na polno pa jaz ne grem. Tekma je tekma :wink:


Taetovo, se pravi mojo ponudbo, hmmmmm :?:

Da malo obnovim dogodke in odmeve:
1. ljudstvo je predlagalo trojko: ales, inot, tae z imenom "Stavim da"
2. jaz sem se takoj strinjal, ales se je umaknil zaradi določenih razlogov, inot se je javil za rezervo, če ne najdemo drugega
3. nato sem jaz pozval Tinija, kovita, obivankenobija, zajca in Venclja, če se mi kdo pridruži
4. obivankenobi ostal, ostali so odpadli
5. 1. maj sicer še ni, javil se mi ni nihče, poklical sem še 2 svoja frenda, ki vem kakšna tekača sta, samo nista iz foruma, pa tudi nista za stvar
6. INOT, očitno si postal zelo iskana oseba, saj se zdaj že 2 grebeva zate

In zdaj ključno vprašanje: "Kaj ti lahko ponudim?"
- podkupovanja se ne gremo, torej ne sme biti nič materialnega in otipljivega, pravzaprav niti vidnega
- tik pred najino stavo, bi imel na tem teku slabo urco časa za analiziranje nasprotnika, lahko ugotoviš, kje so moje šibke točke, kje boš imel prednost, kako diham, kako štartam, kako delujem (saj veš profiji si tudi pred dvobojem ali tekmo ogledajo posnetke nasprotnika). To je to, drugega ti žal ne morem ponuditi. Na koncu bo odločitev tvoja.


Si me pa nasmejal ni kaj :D
Vidim, da sem zadnjič uporabil malo nerodno besedo "ponudba". To seveda ni bilo mišljeno, da mi moraš za tek trojk karkoli ponuditi, ampak, da bom pač počakal do datuma, če ne boš našel nikogar bolj primernega.
Jaz si moram šteti v čast, da me ti želiš povabiti v svojo trojko.
Kar se pa tiče preučevanja nasprotnika- najin dvoboj jemljem kot čisto zabavo na najvišjih možnih obratih :D Moje možnosti proti tebi so tam nekje v območju zone somraka :lol:
Na kaj deluješ točno ne vem (lahko pa vzamem na trojke pa poti par palačink, če nas udari lakota? :rol: )
Uporabniški avatar
 BoštjanG
#124813
Stavim, da...bosta INOT in tae naposled tekla v skupni trojki! :hehe:
Uporabniški avatar
 tae
#124815
Če pa že ne trojki, pa vsaj dvojki. :D
Uporabniški avatar
 tae
#124816
Aja INOT, si zdaj uradno IN ali še ne čisto ?
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#124819
No Inot, za palačinke na trojkah se priporočam tudi jaz :D, seveda po teku, ker mislim, da če bomo mi trije skupaj tekli se bomo gonli do zadnjega tekaškega atoma.... :lauf: :nono:


Lp! :wink:


p.s.: aja, Tae, čestitke :cast: :clap: za 1005 post oziroma vstop v novi milenium :lol:
Uporabniški avatar
 INOT
#124841
tae napisal/-a:Aja INOT, si zdaj uradno IN ali še ne čisto ?


Kot sem rekel bom seveda tekel v tvoji trojki, če me boš vzel zraven.
Palačinke po teku bodo tudi!
Ampak čudežev od mene ne pričakovati :nono:
Uporabniški avatar
 tae
#124848
BoštjanG napisal/-a:Stavim, da...bosta INOT in tae naposled tekla v skupni trojki! :hehe:


BoštjanG, kaj staviš, za kaj staviš, koliko staviš, nima veze, očitno si dobro stavil, zadel in uganil. :D
Uporabniški avatar
 tae
#124849
INOT napisal/-a:Kot sem rekel bom seveda tekel v tvoji trojki, če me boš vzel zraven.


:toast:
Ekipa torej dokončno formirana:
1. OBIVANKENOBI
2. INOT
3. TAE

Predlagam, da se vse ostalo o podrobnostih menimo po zs.
Uporabniški avatar
 klatez
#124853
No, končno ste se skupaj spravili...

Ste že bili kot dva, ki sta si všeč, pa ne vesta kako...
Uporabniški avatar
 tae
#124862
klatez napisal/-a:No, končno ste se skupaj spravili...

Ste že bili kot dva, ki sta si všeč, pa ne vesta kako...


Pri dveh je vseeno lažje, kot pri treh. :D
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#124902
Pozdrav!
veter v laseh napisal/-a:Tek trojk se hitro približuje :idea: . Ekipa:

miciM in veter v laseh


8) Pa vidva vzameta zraven tudi oranznega slona? :) Priznam, priznam, simi in Jusuf sta me našuhtala v tole potezo. :) In jaz jima verjamem, da gre okoli ure. (tudiuranarokisestrinjaznjima PRESS)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 miciM
#124920
oranzni_slon

žal ti sporočam, da nama je z vetrom...., že uspelo najti tretjega, tako, da smo popolni

ekipa ......

veter v laseh
miciM
semjul

:wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA