področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 Bajsi
#92156
Helou!
Na Mladinini strani si lahko preberete članek Božota Repeta, profesorja zgodovine na FF:

http://www.mladina.si/tednik/200720/clanek/nar--fenomeni-bozo_repe/

Oglejte si tudi anketo Ninamedije o pozitivnosti osebnosti. Posebej "zaskrbljujoči" so odstotki po politični pripadnosti, npr. NSi in SDS.
He, he, he,...
Uporabniški avatar
 pegaz
#106566
Vlajko napisal/-a:Jaz sem pa letos tik pred tem, da analizo bojkotiram. :roll:

Razlog :arrow: nekaj dni nazaj sem vas s postom povabil, da se tisti, ki letos ne moremo nastopiti, organiziramo kot TF navijači, vendar se na moj post 3 dni ni nihče niti pos*al, kaj šele, da bi podprl to "akcijo". :shock:

Zato sem svoj post po nekaj dneh pobrisal ter sklenil ... (Prvi stavek Press.) :evil:

Dragi moj Baron von Vlajko!

Prosim, da resno vzameš svojo funkcijo in plemiški stan. Gornja izjava ti niti najmanj ne pritiče. Plemiči TF, še posebej člani Stare Garde, kamor spadaš s svojim dvojnim milenijumom tudi ti, moramo biti ostalim članom vzor in navdih. S strpnostjo, dobro voljo in humorjem, tudi, če kdaj kaka naša pobuda ni najbolje sprejeta - pač delamo naprej, dokler njen čas ne dozori.

Zato upam in hkrati pričakujem, da boš ne glede na svojo tekaško udeležbo na LM2007 prisoten bodisi na progi, bodisi ob njej, seveda pa tudi na analizi. Brez tebe nekako ne bo taprava.

Prisrčen TF pozdrav,

Predsednik Heraldične komisije TF

Nadvojvoda J. Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Bajsi
#106642
Vlajko napisal/-a:Jaz sem pa letos tik pred tem, da analizo bojkotiram. :roll:

Razlog :arrow: nekaj dni nazaj sem vas s postom povabil, da se tisti, ki letos ne moremo nastopiti, organiziramo kot TF navijači, vendar se na moj post 3 dni ni nihče niti pos*al, kaj šele, da bi podprl to "akcijo". :shock:

Zato sem svoj post po nekaj dneh pobrisal ter sklenil ... (Prvi stavek Press.) :evil:


Helou!
Šta?! Pobuna u našim redovima? Odmah, da stupaju na snagu sve direktive koje sam izložijo vrhovnom sovjetu SFTF.
Nema tu cic mic! A one, koje se ne odazivaju na iniciative naših poglavica odmah pohvatati i naterati da trče dve hiljade puta oko zgrade savezne skupštine ( a ona je, bogami golema) pod ponum bojnom opremom: mizunke i tikice.

NM Bajsi, vrhovni poglavica vrhovnog sovjeta SSTF i doživotni maršal trčeče pešadije i motorizovane lake artilerije (biciklisti posle dobrog pasulja) u sastavu oružanih snaga TFNA

pies: aut Vlajko, aut nihil press
Uporabniški avatar
 Vlajko
#106648
Vlajko napisal/-a:... tik pred tem ...

Edino, kar lahko 100% trdim je, da letos žal ne bom nastopil na LM, ker mi pač iz objektivnih razlogov to začasno ni dano. :cry:

Vse ostale opcije pa ostajajo še vedno odprte! (Bi dejali tudi naši vrli politiki Press.) 8)

Vendar, brez prisile, prosim! :lol: :wink:

PS:
Precej možnosti je, da bo lokacija mojega navijanja drugje kot TF-jevska, saj moram izpolnjevati tudi druge ukaze in ne le nadvojvodovih. :)
 Nataša
#107091
Vlajko napisal/-a:PS:
Precej možnosti je, da bo lokacija mojega navijanja drugje kot TF-jevska, saj moram izpolnjevati tudi druge ukaze in ne le nadvojvodovih. :)


pogumno, Vlajko, pogumno si se uprl diktaturi kvazi modre krvi! Sam pazi, da se ne boš izdal s Chejevo baretko pa te kdo po pomoti ne šicne.

Mal zašla s teme :roll:

Uspešno navijaj. Da le dežnik ne bi bil potreben! :!:
Uporabniški avatar
 pegaz
#107115
Prosim lepo, kako to misliš, kvazi modra kri?
Modra kri je eht, hundertprocent dermatologiš getestet von bioausbau, garantirt Laboratoris Garnier und doktor Oetker.

Sploh ma pa Vlajko (preverjeno, ma opravičilo) tehten razlog in smo ga že preventivno snel z natezalnice. Tko da če bo lahko prišel, bomo zlo veseli.

Veseli bomo tud drugih - menda redarji ne preverjajo, kaj mamice švercajo v vozičkih - mobilnih navijaških enot, ki jih vodijo prekaljene TF operativke :)
(hint hint). (Se javljam za vodonošu itd itd - upejmo, da antibiotik dons prime).

Samo junački,
Pegaz :)
 Nataša
#114852
Ej, Vlajko, od kod je ta hrenovka z zenom?! :lol:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#114878
Hrenovko sem dodal le zaradi rime. :)
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA