področje za vaše verbalne izlete. uživajte ...

Moderatorji: pegaz, Staša

Uporabniški avatar
 Samo:-)
#189383
Zadnjič sem ob veselem poslušanju Radia City slišal del Anžetove zgodbe. Preberete jo tukaj.
Pa sem razmišljal, kaj če bi se v okviru TF tudi kako zorganizirali in mu pomagali pri zbiranju plastičnih zamaškov za njegovo nogo. Jaz lahko v naši proizvodnji brez problema postavim eno paleto, ki bo namenjena nabiranju zamaškov in ko se nabere večja količina jo zapeljem na Pragersko, ki je tu čez cesto.
Kaj pravite na to? Jaz bi ga ful rad videl naslednje leto na trojkah :D
Uporabniški avatar
 Classix
#189533
Malo dvigam temo, da se ne izgubi. Absolutno podpiram to akcijo in si tudi sam želim, da bi Anžeta naslednje leto videl na trojkah. Naša družina v akciji sodeluje preko ''mlajšega prestolonaslednika''. V vrtcu, katerega obiskuje, je namreč organizirano zbiranje omenjenih zamaškov in moram zapisati, da smo od hudiča pridni. Če se ne motim, je ta akcija stekla v še nekaj Ljubljanskih vrtcih in šolah.

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 UršaR
#189535
Tudi mi zamaške že dolgo zbiramo. Nekajkrat jih je hčerka nesla v šolo, zdaj pa jih imamo spet kar nekaj, pa ne vem, kam z njimi, da bodo prišli na pravi naslov. Tako da sem takoj za to, da se združimo in jih zberemo skupaj čim več. Če jih lahko kam pošljem, samo z naslovom na plano.

LP, Urša
Uporabniški avatar
 Loni
#189547
UršaR, mi smo jih, kadar jih nismo oddali v kako šolo ali vrtec, odnesli kar na Rakovnik, tam jih vedno zbirajo. Še pred tem je bilo moč najti kak kontejner pri lokalnih gasilcih... Sestra Mateja Tomšič iz Hiše Marije Pomočnice je kontaktna oseba za Ljubljano , drugače jih pa, če se ne motim, lahko oddaš tudi na Bledu - isto pri sestrah HMP.
Uporabniški avatar
 UršaR
#189563
Loni napisal/-a:UršaR, mi smo jih, kadar jih nismo oddali v kako šolo ali vrtec, odnesli kar na Rakovnik, tam jih vedno zbirajo. Še pred tem je bilo moč najti kak kontejner pri lokalnih gasilcih... Sestra Mateja Tomšič iz Hiše Marije Pomočnice je kontaktna oseba za Ljubljano , drugače jih pa, če se ne motim, lahko oddaš tudi na Bledu - isto pri sestrah HMP.


Hvala, Loni. Bomo zrihtali!

LP, Urša
Uporabniški avatar
 Samo:-)
#189618
Sem zanimiral celo familijo, da mi ja ne mečejo zamaškov v koš. V firmi pa je tudi (zaenkrat) posoda za zamaške. Ja, do palete je še daleč :wink:

Ko sem se pogovarjal z nekaj ljudmi po Polskavi so mi povedali, da vedo za akcijo in da se zamaški zbirajo tudi v gostilni v centru Sp. Polskave. Vsaj 3x na teden tečem tam mimo! QL.
:laola
Uporabniški avatar
 Samo:-)
#210821
Akcija se je zaključila. Glede na navedbe na anžetovi strani zelo uspešno.

Tako je zgledala zadnja oddaja na OŠ Zg. Polskava:

Slika

Zdaj nam je nabiranje zamaškov že tako prišlo v kri, da sploh ne pomislimo, da ne bi nadaljevali:

Od tega dne dalje se bo akcija zbiranja plastičnih zamaškov nadaljevala v namen zbiranja sredstev za Mirka iz Maribora , ki se mu seseda hrbtenica. Organizacijo zbiranja in odvoza zamaškov bo prevzel gospod Milan Kavčnik iz Cerknice.

Za vse nadaljnje informacije se obračajte na njegovo kontaktno tel številko 031 856 923 ali na njegov elektronski naslov : smc.cerknica@kabelnet.net
Uporabniški avatar
 Biz
#211030
MI smo v službi zbirali za Anžeta in uspeli nabrati dve veliki vreči. :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA